Keystone logo
University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

Úvod

Strathclyde MBA ve Švýcarsku

Od roku 1996 University of Strathclyde nabízí Strathclyde MBA jako Executive MBA ve svém studijním centru ve Švýcarsku.

Náš trojnásobně akreditovaný program AACSB , AMBA a EQUIS , náš mezinárodně uznávaný program MBA znamená další vzdělávání v podnikání na nejvyšší úrovni. S naším zaměřením na strategické řízení společnosti jsme se v posledních několika letech trvale řadí mezi 10 nejlepších MBA na celém světě v oblasti firemní strategie.

EMBA, která je flexibilně navržena jako program na částečný úvazek v průběhu 2 let, se může zúčastnit výhradně v Curychu nebo části programu mohou být dokončeny v našich 7 dalších studijních centrech v Asii, v Perském zálivu a v Evropě, a na dalších místech. hlavní kampus v Glasgow. Tak, jak to dovoluje váš osobní rozvrh.

Těšíme se na vaši doprovodnou cestu!

Akreditace Triple Crown Accreditation

Akreditace EQUIS

EQUIS je přední mezinárodní systém hodnocení kvality, zlepšování a akreditace vysokých škol v oblasti managementu a správy podniků. Je to nejnovější z velkých 3 akreditačních orgánů a má nejmenší členství. Byl vytvořen s cílem řešit evropský problém různých vnitrostátních akreditačních systémů, ale získává postavení mimo Evropu.

Akreditace AMBA

Sdružení MBA pochází z Velké Británie a je jediným ze tří hlavních orgánů, které akreditují kurzy MBA, nikoli hostitelských institucí.

Akreditace AACSB

Asociace Advance Collegiate Schools of Business je nejznámější akreditační orgán USA. Navzdory velmi americkému členství (toto ocenění má jen málo podnikatelských škol mimo USA), zůstává kitemark pro všechny obchodní školy s ambicemi světové třídy. Pouze 5 škol, které působí ve Švýcarsku, je akreditováno, IMD, Univ. St. Gallen, Univ. z Curychu a Strathclyde Business School.

114984_Strathclyde.jpeg

Osvědčení

„Jako student Strathclyde MBA ve švýcarském centru jsem se s přednášejícími bavil s jejich odbornými znalostmi a různým zázemím, seznámil jsem se s novými nápady a koncepty a praktickými pracovními znalostmi podnikání.

Prožila jsem studentské tělo jako velmi různorodé etnicky, sociálně, profesně a kulturně. To mi umožnilo nahlédnout na sebe a na ostatní, což učinilo můj svět větším a globálnějším.

Miloval jsem flexibilitu programu a podporu administrace švýcarského centra - protože provozuji svůj vlastní podnik, který je pružný, je velkou výhodou. “

Violeta Naydenova

Co-founder ve společnosti Poushe AG - Poushe Strudels

"Strathclyde MBA byl perfektním doplňkem k mému vědeckému zázemí a podpořil mou kariéru, abych vedl celosvětově aktivní farmaceutickou společnost."

Dr. Peter Kaufmann

výkonný ředitel

Selectchemie AG

"Strathclyde Executive MBA byl intenzivní, kompaktní, praktický a vysoce hodnotný, když jsem se díval na strategické výzvy z globálního hlediska."

Urs Brütsch

Generální ředitel Flugplatz Dübendorf AG

114983_shutterstock_1024092049.jpg

Místa

  • Zürich

    Prime Center 1 South, 8060, Zürich

    Otázky