We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Strathclyde Business School International

Strathclyde Business School International

Strathclyde Business School International

Úvod

Náš program MBA je určen pro zaneprázdněné manažery, kteří potřebují spojit kariérní a rodinné závazky s požadavky studia MBA. Bez ohledu na to, kde studujete náš program MBA, studujete stejný program a členové naší fakulty cestují do našich mezinárodních center, kde pořádají intenzivní semináře, s nepřetržitou podporou pro naše studenty poskytovanou zaměstnanci našeho centra. Studenti mají možnost zúčastnit se volitelných předmětů na hodinách letní školy v Glasgow, v závislosti na dostupnosti.

Strathclyde Business School je trojnásobně akreditována třemi mezinárodními akreditačními orgány, AMBA, EQUIS a AACSB. AMBA konkrétně akredituje programy MBA. Ve Spojených arabských emirátech jsme také akreditováni ministerstvem vysokoškolského vzdělávání a vědeckého výzkumu v SAE. Celá naše výuka je podporována silným výzkumem prováděným naší fakultou. Rámec pro výzkum excelence (REF) v roce 2014 hodnotil Strathclyde Business School v top 10 škol ve Velké Británii z hlediska kvality a šíře jeho výzkumu a byl také vysoce hodnocen z hlediska dopadu výzkumu, což je měřítkem dopadu výzkumu na praxi v podnikání.

Místa

 • Al Sufouh

  Al Sufouh, Spojené arabské emiráty

  • Petaling Jaya

   Jalan 16/11,9, 46350, Petaling Jaya

   Otázky