We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Stanton University

Stanton University

Stanton University

Úvod

Univerzita

Stanton University (SU) byla založena v roce 1996 jako akademická instituce vyššího vzdělávání, která se zaměřuje na přístupy vysokoškolského vzdělávání, které vedou k úspěchu studentů. K uspokojení potřeb svých studentů je univerzita organizována do vzdělávacího doručovacího systému založeného na demokratickém procesu, v němž je student hlavním zájmem. Ve snaze o akademickou kvalitu má univerzita závazek zvýšit a posílit kvalitu výuky v učebně zkoušením různých učebních modelů, pečlivým hodnocením a zpětnou vazbou.

Stanton University je soukromá, nezisková, veřejně prospěšná vzdělávací instituce, která poskytuje služby, které podporují úsilí studentů o úspěch akademicky, profesionálně i osobně. Aby mohla univerzita plnit své poslání, usiluje o dosažení špičkové úrovně ve vzdělávání tím, že najme dobře připravené a zkušené fakulty a zaměstnance; udržováním aktualizovaného zařízení, které podporuje růst vzdělání v příjemném a bezpečném prostředí s moderním vybavením ve třídách a knihovnou; a poskytováním vynikajících akademických poradenských služeb, které studentům pomohou úspěšně dokončit studijní programy.

Komunitní kampus

Stanton University je hlavní univerzitní kampus se nachází v srdci Orange County, Kalifornie, v City zahradní Grove, který má různorodé multi-etnické a multi-kulturní populace. Univerzita je pár minut od Disneylandu, Disney's California Adventure, Knott's Berry Farm, profesionální baseball a lední hokej a nesčetné zábavy, umělecké, divadelní a rekreační příležitosti. Vzdálenost k dálnici Santa Ana, Hwy 5; San Diego Fwy, Hwy 405; dálnice Garden Grove, Hwy 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57 a Orange Fwy, Hwy 55 znamená dostupnost do většiny okresů Orange a Los Angeles.

Vedle hlavního kampusu, který se nachází na adrese 9618 Garden Grove Blvd., Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Univerzita nabízí také kurzy na univerzitních zařízeních pro učebny (pomocné učebny / učebny) umístěné na 3700 Wilshire Boulevard, Suite # 100 , Los Angeles, CA 90010.

Naše vize

Stanton University bude vedoucím středním vzděláváním v Kalifornii, která bude poskytovat odbornou přípravu v oblasti vzdělávání a soustředěné, pečující a stimulující prostředí, v němž všichni studenti rozpoznají a dosáhnou svého maximálního potenciálu, přičemž se připravují na to, aby měli co nejlepší přínos pro společnost.

Naše mise

Posláním Stanton University je poskytovat studentům cenově dostupné a vysoce kvalitní vzdělání v kulturně různorodém prostředí, které jim pomohou rozvíjet znalosti a dovednosti, které zvýší jejich potenciál pro úspěch v jejich současné a budoucí kariéře.

Vzdělávací filozofie

Kvalita vzdělávacích zkušeností na Stanton University je podporována těsnými lidskými a intelektuálními vztahy mezi studenty a fakultou a otevřenou výměnou názorů. Univerzita se zavázala k přístupu zaměřenému na studenty, který podporuje rozvoj celého člověka. Vyzýváme naše studenty, aby usilovali o vedení a službu života tím, že jim poskytnou učební osnovy, které jsou relevantní, individualizované a podporující udržení celoživotní lásky k učení a osobně odměňující se kariéru.

Cíle

 • Podporovat vypracování a provádění plánů hodnocení programů, které definují, měří a vyhodnocují studentské vzdělávací cíle a výsledky.
 • Poskytněte příslušná zařízení a vybavení.
 • Poskytněte vynikajícím členům fakulty, kteří se věnují výuce, stipendiu a kreativnímu úsilí a slouží univerzitě a její komunitě.
 • Propagovat sebe-disciplínu a motivaci tak, aby studenti mohli mít úspěch ve své profesní kariéře.
 • Podporovat a podporovat celoživotní učení a zapojení komunity jako základní prvek profesního úspěchu.
 • Nabídněte studentům cenově dostupné a kvalitní vysokoškolské programy, které poskytují komplexní všeobecné vzdělání, stejně jako specializovanou kariérovou přípravu pro rostoucí globální ekonomiku.
 • Poskytněte studentům rychlé, zdvořilé a úctyhodné služby

Vlastnosti kampusu

Stanton UniversityHlavní kampus se nachází ve městě Garden Grove, v severní části Orange County v Kalifornii, kde žije různorodá multietnická a multikulturní populace. Univerzita je jen pár minut od Disneylandu, Knott's Berry Farm a sportovních arén. Blízkost dálnice Santa Ana, Hwy 5; San Diego Fwy, Hwy 405; dálnice Garden Grove, Hwy 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57 a Orange Fwy, Hwy 55 znamená snadnou dostupnost do většiny okresů Orange a Los Angeles.

Kromě hlavního kampusu na adrese 9618 Garden Grove Blvd., Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Univerzita také nabízí výuku na univerzitních satelitních učebnách (pomocná učebna/výuková místa) na adrese 3700 Wilshire Boulevard, Suite #100, Los Angeles, CA 90010.

  Místa

  • Garden Grove

   Garden Grove Boulevard,9618, 92844, Garden Grove

  Otázky