Keystone logo

Southern States University

A logo

Úvod

Jižní státy University (SSU) se stává lídrem v oblasti výkonného podnikového vzdělávání tím, že poskytuje svým studentům znalosti a dovednosti potřebné pro řízení malého podniku nebo postupující do vyšších manažerských pozic ve velké společnosti. Ať už je váš zájem je v obchodním technologie, zdravotnictví, státní správy, maloobchodu nebo neziskové organizace, SSU vás naučí dovednosti potřebné pro dosažení úspěchu v dnešním konkurenčním trhu.

SSU má školní areály v některé z nejkrásnějších míst ve Spojených státech - z prvotřídní South Coast Plaza na pláže Tichého oceánu s jejich úchvatné západy slunce. Náš areál v Newport Beach oblasti Orange County ("OC") se nachází v blízkosti prime stravování, nákupní a zábavní destinací v jižní Kalifornii. Disneyland, Universal Studios, Hollywood a další významné památky jsou jen kousek jízdy autem od hotelu.

V roce 2010, jižní státy University získal národní akreditaci od Rady pro akreditaci pro nezávislé škol a škol (ACICS). Naše akreditace umožňuje SSU nabídnout všechny studijní programy (BBA a MBA) a intenzivní anglický program na všech místech SSU - Fashion Valley, Newport Beach a La Jolla.

Jižní státy University je také licenci na provoz Kalifornie úřad pro soukromé vyšší odborné vzdělávání (BPPE).

Místa

  • 1601 Dove Street, Suite 105 Newport Beach, 92660, Newport Beach

  • Holiday Court, Suite 111 La Jolla, 3252, San Diego

  • 123 Camino de la Reina Suite 100 East San Diego, 92108, San Diego

Otázky