Keystone logo
Swiss School of Management, Rome Italy

Swiss School of Management, Rome Italy

Swiss School of Management, Rome Italy

Úvod

Švýcarská škola managementu, Řím, Itálie

Kouzlo se děje v Římě!

Švýcarská škola managementu je plně akreditovaný soukromý vysokoškolský institut umístěný v kampusu University of Washington v historickém centru Říma. Máme rozmanitý studentský sbor z celého světa, studium našich akreditovaných magisterských a bakalářských studijních programů Business Administration.

Akreditace:

  • SSM je UNESCO/Mezinárodní asociace univerzit schválená škola
  • SSM je akreditován IACBE USA.
  • SSM je vysoce kvalitní certifikovaná instituce vysokoškolského vzdělávání, certifikovaná společností EduQua
  • SSM je akreditovaná instituce amerického ministerstva pro záležitosti veteránů

Na švýcarské škole managementu, naším cílem je stimulovat vaši touhu po znalostech, budovat svou důvěru a poskytnout vám inovativní třídy a včasný materiál. Nabízíme širokou škálu akademických a odborných kurzů a programů. Úspěšná kariéra vyžaduje pevný základ obchodních znalostí. Proto nejen efektivně učíme základy podnikání, ale jdeme ještě o krok dále, abychom zajistili rozvoj vašich vůdčích schopností.

Naším cílem je poskytnout studentům skutečný zážitek ve třídě. V SSM budete simulovat skutečné výzvy, kterým čelí vedoucí firmy, když jste vyzváni k analýze dat, vyvíjet alternativy, vytvářet a bránit svá doporučení a provádět. V tomto cíli uspějeme nejen pomocí případových studií, ale také mimořádných mezinárodních členů fakulty, které obohacují naše kurzy o skutečné zkušenosti, které vás připravují na skutečný svět podnikání lépe, než jakýkoli přednáškový program, jaký kdy dokázal.

Během našich nabídek kurzů provádíme návštěvy společností, hostující lektory a řečníky z oboru nebo studijního oboru. Kromě toho každý kurz zahrnuje propojení vedení, etické a podnikatelské složky, která umožní kandidátům proměnit koncepty v rozhodnutí, znalosti v akci a nápady do změny poskytující příležitost aplikovat to, co jste se naučili ve třídě, do skutečného života. V každé třídě, otevřeme vaši mysl tomu, jak svět podnikání skutečně funguje, přispějeme k vašemu profesionálnímu vzhledu a chování.

Naše komplexní osnovy jsou dále podporovány zdůrazněním praktických dovedností, jako je prezentace a řečnictví, kulturní citlivost a týmová práce. Po ukončení studia s naším mezinárodně uznávaným titulem naši studenti; ovládat širokou škálu mezinárodních konceptů řízení, myslet strategicky, porozumět umění motivace a mít schopnost provádět nezávislou obchodní analýzu a rámovat řešení složitých obchodních problémů.

Vítáme vás, abyste si prohlédli naše webové stránky http:/ssm.swiss, protože jsme přesvědčeni, zjistíte, že titul SSM vám poskytne jedinečnou a cennou příležitost vzdělání, která vám pomůže dosáhnout vašich nejvyšších profesních aspirací.

Akreditace

Akreditace AMBA

Místa

  • Rome

    Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95 , 00186, Rome

Otázky