Keystone logo
S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

Úvod

V areálu Singapuru převládá velmi příjemné a příjemné prostředí. Rozlehlý areál uprostřed svěží zeleně a zeleň zahrnuje několik zrekonstruovaných budov dědictví rozložených na sedmi akrech, a je umístěn v blízkosti centra Singapuru. Snadno dostupné po silnici, s autobusová zastávka těsně mimo kampusu, to je v těsné blízkosti jiných místních škol, zdravotnických zařízení a nemocnic, Recepce 24 hodin občerstvení, jako jsou 7-11 a hypermarketech, stejně jako rekreační, nákupních a firemních center. A programy běží v Singapuru areálu jsou Globální MBA, BBA, MGB a Executive MBA. Různé budovy na dům učebny areálu, vzdělávacích center, knihovna a několik dalších zařízení. Učebny jsou odstupňovány, a vybavené state-of-the-art audio a video equipment.There jsou 7 přednáškové sály (čtyři bytí 157 sq.mt., dva být 80 sq.mt. a jeden 58 sq.mt.). Dvě zasedací sály (jeden z 114,5 sq.mt. a druhý z 75,5 sqmt), se také používají k přednáškám příležitostně. Kavárnu nabízejí různé mezinárodní kuchyně vychází vstříc požadavkům potravin studenta community.There je také sendvič bar v areálu pro rychlé kousnout. Po vyučování, mají studenti možnost osvěžit a omladit pomocí cvičení v posilovně in-house, vyžívá v různých hrách, jako jsou basketbal a stolní tenis nebo prostě trvat dlouhé procházky kolem kampusu nebo na Mt. Faber Sky Walk nachází těsně mimo areálu.

Ranking a rozpoznávání

The Economist nyní řadí SP Jain Full time MBA program jako # 95. Forbes se umístil na globálním MBA číslo 5 v Asii: Nejlepší mezinárodní obchodní školy 2013 Globální MBA program Globálního managementu SP Jain (SP Jain) byl zařazen mezi 20 nejlepších programů MBA na světě v Forbes Best Business Schools (International) Žebříčky 2013. SP Jain byl zařazen # 11 na světě v kategorii "Nejlepší mezinárodní 1 rok MBA programy" a # 19 na světě v kategorii "Nejlepší mezinárodní MBA programy", která se řadí jak jeden rok a dva roky, MBA programy. Naše pořadí v regionech působíme:

 • Asie: # 5
 • Indie: # 1 (Jsme jediná škola indického původu, že je na seznamu)
 • Spojené arabské emiráty: # 1 (my jsme jediná škola být na seznamu)
 • Singapur: # 3 (INSEAD a National University of Singapore jsou před námi)
 • Austrálie: # 1 (University of New South Wales, jen jiná australská škola je u # 24 na seznamu)

Všechny studentů prezenčního studia SP Jain žijí a studují v ne jeden, ale v minimálně třech různých městech. Jak děláte obchodní činnost v Dubaji se liší od toho, jak podnikáte v Singapuru, Austrálii nebo dokonce ve Spojených státech. Můžete být velký úspěch ve své domovské zemi, ale nešťastná selhání v jiném případě, že jste nepochopili, že obchodní praktiky, politické systémy a spotřebitelské preference se mohou lišit. Pomáhá studentům pochopit, to je něco, co jsme v SP Jain, že ne jedinečně přes naše učení modelu multi-školní areál. Všechny studentů prezenčního studia SP Jain žijí a studují v ne jeden, ale v minimálně třech různých městech. Máme školní areály v Dubaj, Bombaj, Singapuru a Sydney. Takže, kromě učení různé nástroje podnikání (jako většina studentů), SP Jain studenti pochopit globální charakter podnikání v nejpřesvědčivější způsobem - prostřednictvím skutečného působení různých kultur, politické přesvědčení, tradice a technologických inovací.

Akreditace

Agentura pro kvalitu a standardizaci terciárního vzdělávání, Austrálie SP Jain je akreditována Agenturou pro kvalitu a standardizaci terciárního vzdělávání (TEQSA) v Austrálii. Na konci programu, studenti jsou svěřeny s australskou stupněm. To výrazně zvyšuje mezinárodní přijetí stupně, čímž impuls k vysokoškolskému vzdělávání a kariéry, v celosvětovém měřítku. Oddělení znalostí a lidského rozvoje (KHDA), vláda Dubaj, SAE Jain je licencována Úřadem pro lidská práva a rozvoj lidských zdrojů (KHDA), vláda Dubaj, Spojené arabské emiráty Akademická kvalifikace udělená SP Jain a certifikovaná KHDA jsou uznávána v emirátu Dubaj od všech veřejných a soukromých subjektů pro všechny účely.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Singapore

  Singapore, Singapur

  Otázky