Keystone logo
Spark Training and Development

Spark Training and Development

Spark Training and Development

Úvod

Kdo jsme

Spark Egypt pro trénink a rozvoj

Trénink není jen vydaný kurz nebo informaci, ale tekoucí řeka rozvoje a posílení má za cíl napálit vaši mysl, napravit budoucnost a uhasit vaše vylepšení žízně. Lidé se liší v chuti a mentality. Společnost Spark se však stará o to, aby sloužila a uspokojovala svého zákazníka podle svých budoucích požadavků na školení prostřednictvím svých dobře vyškolených pracovníků. Nyní.

Naším cílem je rozvíjet firmy a podniky a věnovat plnou péči zákazníkovi a jeho budoucím potřebám školení. Hledáte-li založení nové éry ve vedení, společnost Spark For Training and Development, Cambridge International College Affiliate, předává své znalosti, dovednosti a zkušenosti světu na Středním východě.

Naše právní silná forma (akciová společnost se specializací na vzdělávání a vzdělávací služby) umožňuje společnosti Spark od roku 2000 sloužit renomovaným kandidátům a organizacím v arabském světě.

Společnost Spark získala od roku 2003 exkluzivní pobočku z Business School ve Velké Británii ve Velké Británii, od roku 2003 přispívala a pomáhala tisíckám členů, studentů a praktikantů v celém světě a afrického světa zvláště Nigérie za posledních 15 let.

Naše vize

Naší vizí je realizovat programy udržitelného vzdělávání a lidského rozvoje, které zlepšují a zvyšují lidské dovednosti, schopnosti, vytrvalost, sebevědomí a úctu, navíc dosahují pokroku ve všech životních aspektech.

Naše poslání

SPARK věnuje velkou pozornost obrazu, který zanechá po ukončení tréninku. Posláním společnosti SPARK je více než jen nabízet školení, které trvají pouze jednou. Záleží nám však na tom, že máme nadále vztah k dlouhodobému vztahu s našimi klienty. Společnost SPARK má být zařazena mezi jednu ze špičkových tréninkových organizací, protože vědí, že to není snadný úkol, přesto záleží na tom, abychom byli na vrcholu tak, jak jsme teď. Proto jsou naši zaměstnanci nejen všichni držitelé doktorského titulu, ale také se každoročně cestují do různých zemí, aby si aktualizovali své znalosti tím, že se zúčastnili školení a znalosti nejnovějších nástrojů, aby je mohli uplatnit v reálných případech při přednáškách. Hlavním posláním společnosti SPARK je uspokojování každého klienta tím, že mu získá nejvyšší kvalitu, kterou si zaslouží, a to, co opravdu dělá SPARK jedinečné a odlišné. Oceňujeme a staráme se o zákazníky mnohem víc, protože nám záleží na tom, jak SPARK udržuje svou špičku tak, jak to býval a bude vždycky zůstat. Říkáme, co přesně děláme, protože jsme spíše závislí na činnostech, než na slově. Posláním společnosti SPARK je zvýšit a maximalizovat jak místní, tak obecné sektory, ale i masovou veřejnost, saudské obchodní organizace:

1) Rozvíjení způsobů řízení.
2) Upgradujte a rozšiřujte filozofie a jazykové dovednosti špičkového manažerského managementu.
3) Rozšířením maximálních znalostí v rámci úrovně managementu, které budou specifikovány takto:

 • Rozšiřte a rozšiřujte nejvíce znalostí o vrcholovém managementu, který zvýší jeho úroveň myšlení a změní se tím lépe než jeho institut.
 • Ulehčit a pomoci rozhodným činitelům na všech saudských institutů, aby věděli přesně jak řešit různé problémy a vyřešit je
 • Aktualizace vrcholových manažerů o nejnovější otázky týkající se diskuzí o řízení, které sdílejí podobné problémy na trhu
 • Aktualizujte úroveň vzdělání pro špičkové manažerské pozice v naší společnosti pro lepší vyměřování diplomů, magistra a doktorského studia

Jedinečné vynikající cíle

Při jednání s různými klienty se společnost SPARK více soustředí na splnění následujících bodů:

 • Kompletní odpovědnost za práci v rámci stejných vzdělávacích systémů stanovená pro každý ústav na jejich výcvikovém oddělení
 • Představte si nejlepší nástroje a špičkové metody řízení a vyhněte se normám
 • Přizpůsobte každý balíček prezentovaný konkrétní organizaci tak, aby splňoval a splňoval své přesné požadavky, abyste je nejlépe uspokojili
 • Celková angažovanost každého klienta na všech úrovních při prezentaci jakéhokoli vzdělávacího programu, který je pro lepší dlouhodobou budoucnost
 • Záleží nám na maximální spokojenosti klientů tím, že nabízíme to, co my, SPARK, přesně slibujeme dělat
 • Naším posláním je dále, že jen poskytování služeb klientům, ale jde hlouběji k úspěšné praxi tím, že se ujistěte, že každý případ má být správně manipulován, aby měl nejlepší výsledek
 • Řídící konzultace a školení jsou naším hlavním posláním

Proč Spark?

1) Společnost SPARK připravuje registrační dokumenty a pošle je na Cambridge International College.

2) Společnost SPARK zajišťuje a vyplácí náklady na zaslání do společnosti Cambridge International College společností UPS nebo DHL.

3) Společnost SPARK zajišťuje dohled nad studiemi odborníků z oblasti obchodu, správy a dalších subjektů.

4) Společnost SPARK stanoví pro každého člena, který je zapsán, profesionální studijní plán pro svůj program Cambridge International College.

5) SPARK může v případě potřeby uspořádat některé individuální nebo skupinové výukové kurzy, vysvětlit více o předmětech a pomoci při strategiích pro provádění zkoušek.

6) SPARK je exkluzivní ochranou pro všechny programy Cambridge International College v Egyptě.

7) SPARK je výhradním autorizovaným zkušebním centrem pro programy Cambridge International College v Egyptě.

8) Společnost SPARK uspořádá a koordinuje čas a datum každé Cambridge International College Exam s Cambridge International College podle požadavků členů.

9) Společnost SPARK poskytuje exkluzivní službu systému překladatelského systému arabských jazyků pro mezinárodní zkoušky Cambridge International College a pro shrnutí studijních materiálů.

10) SPARK zajišťuje zaslání odpovědí na zkoušku na Cambridge International College od společnosti DHL nebo UPS pro účely hodnocení a označování.

12) Společnost SPARK oznamuje členům svůj výsledek, jakmile je uvolní Cambridge International College.

13) Společnost SPARK poskytuje překladům členům pro zkoušky, které úspěšně absolvovali při přijetí od Cambridge International College, nebo poradenství a opakovanou dokumentaci, pokud je požadováno opakované složení.

14) SPARK uděluje ocenění Cambridge International College poté, co člen splnil všechny požadavky Cambridge International College.

15) Společnost SPARK nese odpovědnost za poskytnutí dodatečného razítka svým týmem prostřednictvím britských orgánů, pokud to požaduje zapsaný člen. Člen by měl zaplatit náklady související s touto službou.

16) Společnost SPARK zajišťuje, aby všechny splátky byly uhrazeny prostřednictvím svých bankovních účtů přímo na Cambridge International College v Jersey v Británii.

17) Společnost SPARK vyzývá všechny své poslance, aby se zúčastnili každoročního ceremoniálu.

18) Společnost SPARK je vysoce profesionální a velmi zkušená instituce poskytující nejvyšší úroveň služeb a péče a společnost SPARK je výhradním partnerem společnosti Cambridge International College v Egyptě.

Místa

 • Giza

  80 Mossadak St.، Ad Doqi, Giza, Giza Governorate, , Giza

  Otázky