We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Úvod

Od svých skromných začátků jako státní second učitelů na vysoké škole - byla založena v roce 1869 s tuctem akademickými pracovišti a inaugurační třídě 143 - Southern Illinois University Carbondale nyní řadí mezi Illinois 'nejkomplexnějších veřejných vysokých škol. Každý rok, vítáme studenty ze všech 50 států a více než 100 zemí, kteří využívají vynikajících akademických programů, sledují spolupracovník, bakalářské, magisterské, doktorské a odborné tituly v právu a medicíně.

Myslete na speciality a je velká šance, nabízíme bakalářský titul v této věci. Postgraduální programy zahrnují právo, medicínu, a další.

Poslání a působnosti

SIU zahrnuje jedinečnou tradici přístupu a příležitostí, včetně excelence, inovace v oblasti výzkumu a tvořivosti, a vynikající výuka se zaměřením na péči o úspěchu studentů. Jako celonárodně zařadil veřejné výzkumné univerzity a regionální ekonomické katalyzátor, tvoříme a výměny znalostí utvářet budoucí lídry, zlepšovat naše komunity, a změnit život.

Místa

  • Carbondale

    Southern Illinois University Carbondale

    Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky