Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Úvod

Jste připraveni vytvářet a inovovat, hloubat do dat a trendů, uplatňovat počítačové dovednosti při řešení analytických problémů a plánovat další velkou věc. Věříme, že vám poskytneme příležitost zmocnit se k vyladění sady dovedností potřebných na globálním trhu.

 • Jediný americký tým v celosvětové soutěži Case Network of International Business Schools 2018.
 • Osnovy řízení lidských zdrojů schválené společností pro řízení lidských zdrojů.
 • Šestinásobní celostátní šampioni Missouri Collegiate Cyber Defense Competition.
 • Obchodní fakulta vede více než 30 studijních cest do zahraničí po celém světě.
 • V rámci osnov cestují módní společnosti na světoznámé newyorské módní trhy.
120748_2017-Cybersecurity-DempsterExterior-MP-0406-001_full003.jpg

Plnění práce snů před přistáním práce snů

Zážitkové učení, aktivní učení, učení praxí. Na jihovýchodě věříme, že vaše vzdělání je posíleno tím, že zažijete to, co profesionálové ve vašem oboru vědí a co se od nich očekává. Proto zde budete mít příležitost zahájit vlastní podnikání, navrhovat a budovat bezpečná softwarová řešení, vytvářet interaktivní AI hry nebo spravovat skutečné finanční portfolio. Můžete se rozhodnout soutěžit v nejvyšším měřítku soutěží, spolupracovat s fakultou a spolužáky na výzkumném projektu, navrhnout marketingovou komunikační kampaň nebo se zúčastnit globálního think tanku.

Zahájení mimořádné kariéry

 • 92% našich absolventů oboru Business & Computing je zaměstnáno nebo na střední škole rok po promoci.
 • Globálně čeká více než 20 000 připojení absolventů Harrison College of Business & Computing.
 • Více než 88% našich studentů tvrdí, že jim jejich kurzy poskytly dovednosti/znalosti požadované v jejich oboru.
 • Téměř 550 firemních partnerství nabízejících zaměstnání a stáže.
 • Akreditaci AACSB drží pouze 5% institucí nabízejících obchodní tituly po celém světě.
120749_2013-CL-General-1028-014_full002.jpg

Učení od zkušené a inovativní fakulty

Teorie je důležitou součástí učení, ale to, co dělá naši fakultu tak velkou, je, že uvedli teorii do praxe: ve svých vlastních podnicích, v korporacích, v neziskových organizacích, v reálném světě. A jsou připraveni se s vámi podělit o své pokusy, chyby a úspěchy. Ve svých oborech zůstávají relevantní vyhledáváním průmyslových partnerství a osvědčených postupů. Nechte se vést fakultou v soutěži Southeast Innovation Challenge, Start-Up Pitch Competition nebo Hackathon s umělou inteligencí. Vysoká škola navíc spolupracuje s korporátním poradním sborem se sídlem v St. Louis a členy oblastních obchodních komor, aby udržela aktuální osnovy. Ať už se vydáte jakoukoli cestou, budete mentorováni od chvíle, kdy s námi začnete, až do dokončení projektu vyvrcholení.

Vytváření učebních prostorů světové třídy

Naše nejmodernější Dempster Hall vám poskytuje přístup k aktuálním technologiím a prostředím, které vás zapojí do hlubší úrovně učení. Budova je bohatá na experimentální výukové laboratoře: prezentační laboratoře, prodejní laboratoř, výzkumná laboratoř cílových skupin a také několik počítačových laboratoří včetně instruktážní laboratoře pro kybernetickou bezpečnost, podporované infrastrukturou soukromého cloudu. Letos na podzim bude Cyber Range, což je vzdělávací virtuální výpočetní platforma, která umožňuje studentům, fakultám a výzkumným pracovníkům přístup k výpočetním zdrojům v nesčetných konfiguracích vzdělávacích, experimentálních a protiakce. To vše je navrženo tak, aby vás připravilo na profesionální svět podnikání.

V blízkosti kampusu se nachází Catapult Creative House, který poskytuje studentům a učitelům z různých oborů příležitosti k vytvoření obchodních podniků nebo spuštění nového produktu nebo služby. V Catapultu je živý podnikatelský duch a je podporován programováním a soutěžemi podporovanými Douglas C. Greene Center for Innovation and Entrepreneurship.

120751_2016-BS-Professionalism-1118-MP-MP-1118-001_full003.jpg

Financování vašeho vzdělávání

Zde je konečný výsledek pro váš konečný výsledek: Southeast je jednou z 2 nejlepších institucí v Missouri v akreditacích a je v top 5 nejlevnějších univerzit ve státě! To znamená, že si můžete být jisti, že získáte kvalitní vzdělání za dostupnou cenu. Navíc každoročně udělujeme 20 milionů dolarů na akademická stipendia a 1600 dotovaných stipendií, abychom vám dále pomohli s náklady na váš titul. Vysoká škola může být náročná, pracujeme na tom, aby byla placení jednodušší.

Kování globální sítě

Máme síť téměř 20 000 absolventů pracujících po celém světě u některých z největších světových korporací až po některé z nejinovativnějších startupů současnosti. Zjistěte více o tom, co dělají naši absolventi.

120753_2019-LOC-Dempster-Exterior-MP-0401-014_full004.jpg

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Cape Girardeau

  Southeast Missouri State University One University Plaza Cape Girardeau, MO 63701, , Cape Girardeau

Otázky