Keystone logo
Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Úvod

115513_SIBE_Verbundlogo_2019_schwarz_transparent.png

V červenci 2013 eviduje Německá rektorská konference v Německu 392 oficiálně uznaných vysokých škol, z nichž 110 má právo udělovat Ph.D. stupně. A zatímco většina těchto institucí je veřejná, pouze 11 je v soukromém vlastnictví. Univerzita Steinbeis je jednou z těchto 11. (Hochschulrektorenkonferenz (HRK), Hochschulkompass 2013) Byla založena v roce 1998 ovlivněna evropským boloňským procesem a chápe se jako poskytovatel pregraduální, postgraduální a postgraduální kvalifikace pro pracující profesionály. A zatímco někteří lidé hledají dostupné tituly dostupné na částečný úvazek, které co nejméně narušují pracovní rozvrh a osobní povinnosti, jiní chtějí věnovat více času a úsilí, aby se ponořili hlouběji do předmětu a získali renomovanější tituly. , které optimálně způsobují kariérní podporu, která ospravedlňuje vyšší ceny.

Na SUB tyto různé skupiny obsluhují různé školy. School of International Business and Entrepreneurship ( SIBE ) je postgraduální škola fakulty pro vedení a management na SUB, která vede studijní programy pro náročné, ambiciózní, vzestupně mobilní pracující profesionály, kteří chtějí být schopni lépe přispívat k úspěchu své zaměstnavatele nebo vlastní společnosti a získat odměnu prostřednictvím lepších kariérních příležitostí a úspěchu.

Kdo uděluje pečeť akreditace magisterskému programu SIBE ?

Studijní programy SIBE jsou pravidelně revidovány a hodnoceny organizací Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA) v rámci běžné akreditace. FIBAA je evropská, mezinárodně orientovaná agentura pro zajišťování kvality a rozvoj kvality ve vysokoškolském vzdělávání. Hodnotící kritéria a metody používané FIBAA k hodnocení, certifikaci a akreditaci kurzů studijních a vzdělávacích institucí vypracovávají mezinárodní komise. FIBAA udržuje globální síť a úzce spolupracuje s mezinárodními orgány v otázkách, jako je srovnatelnost norem kvality a postupy řízení kvality. Od roku 2003 FIBAA sleduje a hodnotí SIBE kurzů. Kurzy několikrát překonaly požadavky FIBAA pro magisterské programy. Pokud jde o téma »Univerzitní zajištění a rozvoj kvality«, FIBAA udělila pečeť »Vynikající«. Dne 13. května 2015 se poprvé uskutečnily SIBE kurzy MA in General Management a M.Sc. v mezinárodním managementu byly oceněny prémiovou pečetí. Programy SIBE jsou tedy dva ze 3 % magisterských programů s prémiovou akreditací.

Místa

Místa
  • Kalkofenstr. 53

Otázky