Keystone logo

Sacred Heart University, Luxembourg

A logo

Úvod

Sacred Heart University Luxembourg

Sacred Heart University působí v Lucemburku již více než dvě desetiletí a nabízí programy na úrovni absolventů šité na míru potřebám pracujících jednotlivců. MBA, akreditovaný AACSB, je uznáván lucemburským ministerstvem vysokoškolského vzdělávání a je dobře respektován podnikatelskou a finanční komunitou.

Od roku 2012 nabízíme placenou MBA na plný úvazek se stáží určenou pro mladé absolventy ze zahraničí a z Lucemburska. Máme studenty z více než čtyřiceti různých zemí a naše dobře kvalifikovaná fakulta a zaměstnanci dodávají našemu programu skutečně mezinárodní chuť, kterou tolik jiných obchodních škol nemůže nabídnout.

Pobočka americké obchodní školy

Sacred Heart University ve Fairfieldu, CT (USA), začala nabízet obchodní vzdělání v roce 1965, jen dva roky po svém založení. Vysoká škola univerzit Business byla později pojmenována podle legendárního bývalého předsedy a generálního ředitele společnosti General Electric John F. Welch, který nadále poskytuje cennou podporu. Lucemburská pobočka College of Business vznikla v roce 1991.

Je úzce spojen s podnikatelskou komunitou v Lucembursku

Na této obchodní škole úzce spolupracujeme s podnikovou komunitou. To se odráží nejen v našem učitelském týmu, který je úspěšným vedoucím a zkušenými manažery z amerického hlavního kampusu a z Lucemburska, ale také v naší aktivní radě regentů, která se skládá z generálních ředitelů z řady významných společností v Lucemburku.

Pohodlně se nachází v obchodní komoře Lucembursko-Kirchberg, naše zařízení jsou dynamické a poskytují mnoho online nástrojů pro učení a výzkum. K dispozici je také knihovna, kterou mohou studenti využívat jako klidné místo pro studium nebo projektování týmů, které se budou scházet na kurzy.

Akreditace AACSB a velkovévodské vyhlášky

V lednu 2007 získala Sacred Heart University, Luxembourg akreditaci od AACSB International - Asociace pro rozvoj vysokoškolských obchodních škol. Připojilo se k elitní skupině, do které patří méně než 5 procent obchodních škol po celém světě. AACSB International je považován za přední globální akreditační orgán pro školy, které nabízejí vysokoškolské, magisterské a doktorské tituly v oboru podnikání a účetnictví.

V srpnu 2007 získala Sacred Heart University velkolepá vyhláška, která uznává naše diplomy v Lucemburku.

* Akreditováno Ministerstvem vysokého školství a výzkumu v Lucembursku* USA News & World Report zařadil # 4 nejinovativnější univerzity v severních USA
* Uvedeno v Princeton Review Best Business Schools 2021: On-Campus MBA Programs.“ - vydání 2021
* Zařazeno do žebříčku 100 nejlepších společností Bloomberg Business Review
* Zařadil do seznamu THE (Times Higher Education) 501-600

Akreditace

Rankings

The AACSB accreditation and the Grand Ducal Decree

In January 2007, the Sacred Heart University, Luxembourg earned its accreditation by the AACSB International – the Association to Advance Collegiate Schools of Business. It joined an elite group to which fewer than 5 percent of business schools worldwide belong. AACSB International is considered the premier global accrediting body for schools that offer undergraduate, master and doctoral degrees in business and accounting.

In August 2007, Sacred Heart University received the Grand Ducal Decree which provides the recognition of our diplomas in Luxembourg.

* Accredited by the Ministry of Higher Education & Research of Luxembourg* Ranked #4 Most Innovative Universities in the Northern USA by U.S. News & World Report
* Listed in the Princeton Review "Best Business Schools 2021: On-Campus MBA Programs.” – 2021 Edition
* Listed in the Top 100 ranking by Bloomberg Business Review
* Ranked in the T.H.E. (Times Higher Education) 501-600 Listing

Místa

  • Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage , L-2981, Luxembourg City

Otázky