Keystone logo
San Diego State University

San Diego State University

San Diego State University

Úvod

V návaznosti na tradici vynikajících

Za téměř 60 let, College of Business Administration na San Diego State University se etabloval jako lídr a inovátor v oblasti podnikového vzdělávání. S impozantní seznam absolventů, široce respektovaného fakulty a osnov průlomové, vysoká škola i nadále vychovávat talentované vůdce, kteří jsou vybaveny teoretické znalosti a zkušenosti reálného světa.

College of Business Administration byl zařazen v posledním US News & World Report průzkumem jako jeden z top deseti nejlepších obchodních škol v Kalifornii a mezi 50 nejlepších veřejných obchodních škol ve Spojených státech.

SDSU má jediný MBA program v oblasti San Diego, který se zařadil mezi nejlepší v národě Forbes, US News & World Report a BusinessWeek. Je také jediným státem podporované MBA program v jižní Kalifornii, který je zařazen mezi nejlepší v národě Military Times. (Pořadí & Accolades) Prostřednictvím řady poradních orgánů, poradenských programů a vzdělávacích center, vysoká škola vyvinula dlouhotrvající vztahy s podnikatelskou sférou, nám poskytuje v reálném světě nahlédnutí na dovednosti a vzdělání, kterou požadují pro naše absolventy, aby se stal cenným v rámci globálního trhu. Níže je uveden seznam některých inovativních zdrojů a programů nabízených k SDSU studentům:

S mnoho studentů vyjadřovat talent pro podnikání, celostátně uznávané Lavin podnikání Center a nedávné přidání podnikání nezletilého nabízíme všem vysokoškolákům bez ohledu na to major poskytuje studentům vzdělávací základy, které potřebují k budování úspěšného podnikání. Jako jeden z prvních svého druhu na západním pobřeží, Wells Fargo Finanční trhy Laboratory nabízí obchodní studenty i učitele k dispozici nástroje pro výzkum, zpracovávat a vyhodnocovat v reálném čase hospodářské a finanční data. Profesionální prodej a řízení prodeje specializace byla vyvinuta s 3M Company v reakci na rostoucí celosvětové poptávce po vysokoškoláků s prodejem a manažerských dovedností. SDSU je jedním z pouhých dvou univerzit ve státě Kalifornie nabízejí prodejní specializačního programu pro vysokoškoláky.

Tyto zdroje a programy představují jen malou část bohaté nabídky dostupných SDSU studentů.

Naše vynikající výzkum, oceněné schopnost a odhodlání do rozvojových tříd a ročníkové práce, jejichž cílem je čelit výzvám dnešního podnikatelského prostředí místě SDSU College of Business Administration mezi elitní obchodní školy z celého světa.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • San Diego

    5500 Campanile Drive San Diego, CA 92182-8230 , 92182-8230, San Diego

    Otázky