Keystone logo
South Carolina State University School of Business Mba
South Carolina State University School of Business

Mba

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

The Magistr obchodní administrativy (MBA) Program umožňuje absolventům úspěšně konkurovat v rychle se měnícím světě podnikání. Studenti si mohou vybrat z urychleného jednoho roku generální MBA a koncentrací v agrobyznysu a podnikání. Program SC State University MBA je akreditován AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání. AACSB je přední akreditační orgán pro obchodní programy, s pouze 5% z obchodních programů po celém světě vydělávat tento rozdíl. AACSB akreditované školy musí projít velmi přísné standardy kvality a jsou uznávány po celém světě špičkovými zaměstnavateli.

Program MBA nabízí pohodlné večerní, víkendové a hybridní (kombinace třídě a on-line výuky), tříd, aby vyhovovaly potřebám nedávných absolventů vysokých škol, stejně jako okořeněné profesionály, kteří hledají kariérní postup a osobní růst. Vynikající schopnost využívá teorie, případové studie a technologie v praxi reálných kontextech zlepšit proces učení. Studenti procházejí důkladnou přípravu v pokročilých dovedností v oblasti účetnictví, ekonomie, finance, mezinárodní obchod, managementu a marketingu.

Absolventi se stupněm MBA jsou připraveni začít, nebo předem úspěšnou kariéru v různých průmyslových odvětvích, včetně odvětví agrobyznysu, finanční instituce, realitní společnosti, pojišťovny a investiční společnosti, spotřební výrobky firem, stejně jako ve federální a státní vlády. Kromě rozvíjení rafinované manažerských dovedností pro firemní Americe, absolventi jsou vyškoleni, aby se stala úspěšnou podnikatelů.

KRITÉRIA přijímacího řízení

Vstup na MBA program je otevřen pro zájemce o studium s bakalářským titulem v jakémkoliv oboru z regionálně akreditované vysoké škole nebo vysoké škole. Studenti chybí bakalářský kurzu v podnikání může být požadováno, aby se do 12 hodin nadace kurzů v oblasti účetnictví, ekonomie, finance a řízení, nebo jejich uvádění na trh, kromě školních osnov programu MBA. V některých případech bude významná odborná praxe se považuje za místo vysokoškoláka obchodní kurzu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy