Keystone logo
Samford University Master of Business Administration
Samford University

Master of Business Administration

Birmingham, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Dostupné v kampusu, online nebo v hybridním formátu

Náš program MBA (Master of Business Administration) v Brock School of Business na Samford University je navržen tak, aby připravil úspěšné manažery a vedoucí pracovníky, aby vynikali v konkurenčním globálním obchodním prostředí. Základní obchodní funkce jsou vyučovány se zaměřením na řešení problémů a praktické aplikace na pracovišti, což vám umožňuje okamžitě aplikovat to, co se naučíte, na svou kariéru.

V Brock School of Business vám doporučujeme přizpůsobit své vzdělání tak, aby odpovídalo vašim profesním cílům. Naše MBA kurzy jsou nabízeny na akademické půdě ve večerních hodinách nebo online, což vám dává flexibilitu při plnění vašich osobních a profesních povinností při postupování vaší kariéry. Koncentrace jsou k dispozici v oblasti analýzy dat, podnikání, financí a marketingu a nabízíme také řadu společných studijních možností.

Absolventi programu MBA budou mít pochopení následujících:

  1. Mezioborová kompetence: integrace obchodních procesů napříč funkčními oblastmi s cílem přijímat holistická, včasná a informovaná rozhodnutí.
  2. Kritické myšlení a rozhodování: generování a syntéza informací pro přijímání a provádění včasných a informovaných rozhodnutí.
  3. Efektivní komunikace: zlepšení schopností sdělovat myšlenky, analýzy, plány a hodnocení jednotlivcům a skupinám.
  4. Společenská a sociální odpovědnost: budování schopnosti a sklonu k přijímání rozhodnutí založených na komplexních hodnotách a k přijímání opatření, která prokazují povědomí a pokus o službu všem zúčastněným stranám.
  5. Týmová práce: uznání důležitosti efektivní týmové práce, ocenění různých perspektiv a dovedností a převzetí různých rolí pro dosažení cílů týmu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy