Keystone logo
Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Úvod

School of Economics a Business Administration připravuje studenty na náročné a zajímavé kariéry, v rámci pokuty vzdělání svobodných umění. V souladu s katolickou akademie a Lasallian křesťanského bratra dědictví, integrita a etické vědomí jsou zdůrazněny. &nbsp School of Economics a Business Administration nabízí odlišit bakalářský titul programů, jako Bachelor of Science v účetnictví, Bachelor of Science v oboru Business Administration, a volba bakalář umění nebo Bachelor of Science v ekonomii. &nbsp Naše programy připravují studenty pro náročné a zajímavé kariéry, v rámci pokuty svobodná umění vzdělání poskytuje všem studentům v Saint Mary. Zásadní pro jak pro profesionální a liberální vzdělání jsou silné interpersonální schopnosti, včetně ústní a písemná komunikace a důvěra a schopnost řešit technické i lidské dimenze života organizace. V souladu s katolickou akademie a Lasallian křesťanského bratra dědictví, integrita a etické vědomí jsou zdůrazněny. &nbsp Absolvent obchodní, oddělení v rámci School of Economics a Business Administration na vysoké školy Saint Mary je, nabízí řadu Part-time programy, které jsou zakořeněny v dotazu intelektuála a aplikace teorie-založené pojetí. Absolvent obchodní byla založena v roce 1975 s uvedením do úřadu Executive MBA program. V roce 1984, Professional MBA program zaveden, a v roce 2004 Odstupňované podnikání zahájila MS v Finanční analýza a Investment Management (MS-FAIM) program. &nbsp Mnoho našich studentů již pracují profesionálové. Saint Mary poskytuje klidné, malebné a bezpečné útočiště na pracovišti rutinní, což vám umožní plně se soustředit na výkon akademické a profesní cíle. Průměrná velikost třídy je 20, s vysokou úrovní studentů fakulty interakce, a používáme kombinaci formátů semináře a případové studie.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Moraga

    Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration 1928 Saint Mary's Road PO Box 4240,

    Programy

    Otázky