Keystone logo
Sacred Heart University MBA V MÓDNÍM OBCHODNÍM ŘÍZENÍ
Sacred Heart University

MBA V MÓDNÍM OBCHODNÍM ŘÍZENÍ

Bauru, Brazílie

Request duration

Angličtina, Španělština, Portugalština

Request pace

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Kurz MBA v módním obchodním managementu doplňuje školení profesionálů v oblastech módního designu, designu, administrativy, reklamy, public relations a mimo jiné a poskytuje základní znalosti pro řízení maloobchodu a služeb na různých úrovních a stupnicích s cílem zdokonalení procesy a záruka kvality v podnikání s módními výrobky od výroby po marketing.

Móda mezi tolika funkcemi může být také klasifikována jako obchodní. Důraz je kladen na asertivitu při nákupu a prodeji produktů, zvyšování úspěchu a čistý výsledek podnikání. Budete studovat od spotřebitelské analýzy po e-commerce a vizuální merchandisingové strategie kamenného obchodu. Absolvování, samozřejmě, prostřednictvím nákupu a vyjednávání, výpočtu zásob, cenových a marketingových strategií. Do analýzy nejinovativnějších technik módního maloobchodu.

V tomto MBA studenti znají hlavní gestační metody a nástroje, aby mohli vyvíjet panoramata pro správu společnosti, jejímž hlavním objektem je módní produkt.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy