Keystone logo
Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM) MBA program "evropské správy"
Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

MBA program "evropské správy"

Saarbrücken, Německo

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12 000 *

Na kampusu

* (Full-time), € 14,500 (part-time)

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mezinárodnost není něco, co učit, je to něco, co zažít. Program MBA "European Management" na univerzitě Sárska je dobře zavedenou a náročný studijní program navržen tak, aby připravit absolventy na manažerských pozicích v evropských a mezinárodních trzích. Vysoká kvalita tohoto programu MBA byl uznán v roce 2009, kdy to bylo akreditováno FIBAA, Nadace pro mezinárodní správy akreditaci Business. Odborné Hodnotitelé ocenili mezinárodní přístup k programu, spolupráce s podniky a akademickou obcí, širokou škálu vyučovacích metod v terénu, využití případových studií, dobře kvalifikovaných pedagogických pracovníků a technického zařízení a vybavení k dispozici v učebnách.

Program MBA je koordinována a řízena ekonomická sekce v Sársku univerzity Europa-Institut. Program lze studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Kurzy jsou vyučovány univerzitní pedagogických pracovníků nebo mezinárodními hostujících profesorů. Rozsah kurzů v nabídce je velmi široká a zahrnuje přednášky pokrývající oblasti jako "International Management", "evropské ekonomie" nebo "evropského práva" a témata hlavního současného významu, jako je například "Corporate Sustainability a sociální odpovědnosti" nebo "Marketing a management v rozvíjejících se zemích ".

Mnohé z těchto předmětů zahrnuje prakticky relevantní případové studie, které odhalují a odrážejí autentické podnikatelské výzvy. Žáci proto mají možnost seznámit se s real-svět obchodních scénářů a ocenit související rizika a příležitosti. Program MBA rovněž nabízí semináře, jako je "Training Team" a "obchodní chování" a organizuje návštěvy firem.

"Europa-Institut kombinuje výhody zavedeného a vysoce kvalitní MBA program s infrastrukturou a tradice hlavní univerzity. Být součástí řezání-hrana MBA programu se nachází na kampusu University Sársko je zároveň velmi obohacující a hodně legrace. "(Christian Gansen, MBA, který absolvoval program MBA v" evropském řízení ").

Přehled

 • 15 studijních jednotek / týden od pondělí do pátku - písemná zkouška v určitém zkouškovém období - skupinová práce, případové studie, ústní zkoušky - Diplomová práce - Začátek: v říjnu - Full-time program (jeden rok) na částečný úvazek programu (nahoru 4 roky) - Stupeň: master of Business Administration - začátek: v říjnu - vyučoval: v angličtině - Max. 30. Studentské místa jsou k dispozici za rok - Kam studenti pocházejí z Indie, Německa, Brazílie, Číny, Kamerunu, Řecku, Nigérie, Vietnamu, USA, Rumunsku, Jižní Africe, Sýrie.
 • Tři kurzy probíhají v zahraničí ( "Mezinárodní týdnů"), v Craiova, Fribourg a São Paulu.
 • Je možné platit ve splátkách: Celkem poplatek: € 12,000 (full-time), € 14,500 (part-time)

Modul 1 - Základy managementu

 • M1-1: Mezinárodní management
 • M1-2: Corporate Sustainability a sociální odpovědnost

Modul 2 - evropské předpisy

 • M2-1: Evropská ekonomika
 • M2-2: European Law
 • M2-3: European Politics

Modul 3 - Finanční řízení

 • M3-1: International Accounting
 • M3-2: International Finance

Modul 4 - Marketing a management

 • M4-1: Marketing a management v rozvíjejících se zemích

Modul 5 - Human Capital Management

 • Vedení International Human Resource: M5-1
 • M5-2: Cross-kulturní management

Modul 6 - Řízení operací

 • M6-1: Mezinárodní Controlling
 • M6-2: Manažerské informační systémy

Modul 7 - Chování Řízení

 • M7-1: Chování spotřebitele
 • M7-2: podnikání (v Anglii)

Modul 8 - Maloobchod

 • M8-1: Mezinárodní Maloobchod a logistika (ve Švýcarsku)

Diplomová práce

Náležitosti žádosti

 • První stupeň - Odborná praxe - Plynulost v angličtině (TOEFL) - GMAT
atrh

"Rozhodl jsem se studovat MBA School of Sárska univerzity, protože jsem byl opravdu přesvědčen o dlouhotrvající, kvalitu a pověst programu. Kromě toho, že mezinárodní složení profesorů a studentů mi dala příležitost k interakci s lidmi z různých kulturních prostředí, což bylo velmi poučné. "

TJ

"Při výběru programu MBA vezmeme v úvahu několik věcí, šéf mezi nimi je:" kvalita vzdělávání ". Program MBA z Europa-Institut poskytuje vynikající jeden! Horní zářez profesoři a zaměstnanci. Při výběru kurzů v rámci programu poskytuje základ pro úspěch svých studentů po ukončení studia. Klíčovým prvkem v celém programu je vyzvat studenty, aby jim prozkoumat jejich hranice a vydat kolem nich, a to nejen jako jednotlivci, ale i jako tým. Team building je nedílnou součástí programu, avšak Europa-Institut jde ještě o krok dále tím, že má kulturně různorodý studentský sbor. Zde opět náročné posluchače nejen s úkolem řešit věcné problémy, ale náročné je jako jednotlivci pracovat s jinými jedinci z jiných kulturních prostředí. Že není dost Europa-Institut balení tři třídy v zahraničí do programu. Prostě neuvěřitelné !! Rozsah a dosah tohoto programu nabízí svým studentům a jejich vývoj, aby tento program vynikající. "

O Škole

Otázky

Podobné kurzy