Keystone logo
Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Úvod

Moderní výzkumná univerzita se nachází v Saarbrücken, Hlavní město německé spolkové země Sársko, A Homburg, To bylo založeno v roce 1948 v Homburg ve spolupráci s Francií a je rozdělen do osmi fakultách, které pokrývají všechny hlavní oblasti vědy. Mezinárodnost byl určujícím znakem Sársko University Od té doby univerzita byla založena.

Univerzita se nachází v části Evropy, která definuje sama o sdílených hranicích mezi Německu, Francii, Lucembursku a Belgii. Tato oblast tvoří základ pro blízkých mezinárodních vazeb že univerzita těší. Sársko University je určen k podpoře a rozšiřování své mezinárodní aktivity v akademické výuky, výzkumu a správy. Univerzita poskytuje příležitosti pro studenty a výuku a výzkumných pracovníků tráví čas práci v zahraničí, a nabízí vřelé uvítání na mezinárodní studenty, vědce a výzkumné pracovníky z celého světa.

The Europa-Institut je jedním z mála socio-ekonomických výzkumných center se soustředí především na evropské integrace. Její evropské právo a MBA na evropských programech řízení jednoznačně soustředit na příležitosti vznikající z rozšiřování a integrovanější Evropy.

Program MBA je koordinována a řízena Economics sekce na Sársko University's Europa-Institut. Program lze studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Kurzy jsou vyučovány univerzitní pedagogických pracovníků nebo mezinárodními hostujících profesorů. Rozsah kurzů v nabídce je velmi široká a zahrnuje přednášky pokrývající oblasti jako "International Management", "evropské ekonomie" nebo "evropského práva" a témata hlavního současného významu, jako je například "Corporate Sustainability a sociální odpovědnosti" nebo "Marketing a management v rozvíjejících se zemích ".

Vidění Lidé, trhy a morální!

Správa úspěšně (ne) Evropa je naše vize pro naše absolventy, kteří přicházejí z celého světa. V našem programu MBA proto poskytují příležitost učit se, mimo jiné, jak se vypořádat s různými zbývajících národních rozdílů ve sjednocené Evropy a specifických kulturních rozdílů. "Správa pomocí (in) Evropě" se rozumí na jedné straně všechny provozní a strategické činnosti nezbytné pro firmy pracující v rámci Evropy. Na druhé straně se vztahuje na tuto výzvu pro firmy mimo Evropu obchodovat s Evropou.

V tomto kontextu pokračující evropská integrace znamená jak příležitostí a výzvou pro manažery: příležitost je objevit rozmanitost členských států a být fascinován jejich atributů specifických pro jednotlivé země; úkolem je úspěšně použít tyto rozdíly v pozadí podnikatelských cílů. Program MBA "European Management" je proto přesvědčen, že moderní tvorba manažerů by se nejen zprostředkovat odborné znalosti, ale i kulturní rozmanitost jako rámec požadavku. Lidé by měli být vždy považován za návrháře všeho druhu obchodního vztahu. Proto náš program se zaměřuje na tři aspekty lidí, prodává a morální: - Lidé, protože se zabývá řízení s lidmi, s jejich potřebami a jejich kultur. Kromě toho, lidé jsou zaměstnanci a zákazníky.

  • Trhy proto, že se zabývá trhy řízení. Na konci, na trhu rozhoduje o úspěchu či neúspěchu.
  • Morální protože se zabývá řízení i zodpovědnost jak vůči životnímu prostředí a zaměstnancům.

Na závěr jsou připraveny naši absolventi na "Správa pomocí (in) Evropě".

Místa

  • Saarbrücken

    Saarland University EIABM / Europa-Institut; Campus, Building A5 4 1st floor, room 1.07, 66123, Saarbrücken

    Otázky