Moderní výzkumná univerzita se nachází v Saarbrücken, Hlavní město německé spolkové země Sársko, A Homburg, To bylo založeno v roce 1948 v Homburg ve spolupráci s Francií a je rozdělen do osmi fakultách, které pokrývají všechny hlavní oblasti vědy. Mezinárodnost byl určujícím znakem Sársko University Od té doby univerzita byla založena.
Univerzita se nachází v části Evropy, která definuje sama o sdílených hranicích mezi Německu, Francii, Lucembursku a Belgii. Tato oblast tvoří základ pro blízkých mezinárodních vazeb že univerzita těší. Sársko University je určen k podpoře a rozšiřování své mezinárodní aktivity v akademické výuky, výzkumu a správy. Univerzita poskytuje příležitosti pro studenty a výuku a výzkumných pracovníků tráví čas práci v zahraničí, a nabízí vřelé uvítání na mezinárodní studenty, vědce a výzkumné pracovníky z celého světa.
The Europa-Institut je jedním z mála socio-ekonomických výzkumných center se soustředí především na evropské integrace. Její evropské právo a MBA na evropských programech řízení jednoznačně soustředit na příležitosti vznikající z rozšiřování a integrovanější Evropy.
Program MBA je koordinována a řízena Economics sekce na Sársko University's Europa-Institut. Program lze studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Kurzy jsou vyučovány univerzitní pedagogických pracovníků nebo mezinárodními hostujících profesorů. Rozsah kurzů v nabídce je velmi široká a zahrnuje přednášky pokrývající oblasti jako "International Management", "evropské ekonomie" nebo "evropského práva" a témata hlavního současného významu, jako je například "Corporate Sustainability a sociální odpovědnosti" nebo "Marketing a management v rozvíjejících se zemích ".
Vidění Lidé, trhy a morální!
Správa úspěšně (ne) Evropa je naše vize pro naše absolventy, kteří přicházejí z celého světa. V našem programu MBA proto poskytují příležitost učit se, mimo jiné, jak se vypořádat s různými zbývajících národních rozdílů ve sjednocené Evropy a specifických kulturních rozdílů. "Správa pomocí (in) Evropě" se rozumí na jedné straně všechny provozní a strategické činnosti nezbytné pro firmy pracující v rámci Evropy. Na druhé straně se vztahuje na tuto výzvu pro firmy mimo Evropu obchodovat s Evropou.
V tomto kontextu pokračující evropská integrace znamená jak příležitostí a výzvou pro manažery: příležitost je objevit rozmanitost členských států a být fascinován jejich atributů specifických pro jednotlivé země; úkolem je úspěšně použít tyto rozdíly v pozadí podnikatelských cílů. Program MBA "European Management" je proto přesvědčen, že moderní tvorba manažerů by se nejen zprostředkovat odborné znalosti, ale i kulturní rozmanitost jako rámec požadavku. Lidé by měli být vždy považován za návrháře všeho druhu obchodního vztahu. Proto náš program se zaměřuje na tři aspekty lidí, prodává a morální: - Lidé, protože se zabývá řízení s lidmi, s jejich potřebami a jejich kultur. Kromě toho, lidé jsou zaměstnanci a zákazníky.
- Trhy proto, že se zabývá trhy řízení. Na konci, na trhu rozhoduje o úspěchu či neúspěchu.
- Morální protože se zabývá řízení i zodpovědnost jak vůči životnímu prostředí a zaměstnancům.
Na závěr jsou připraveny naši absolventi na "Správa pomocí (in) Evropě".