Keystone logo
Singapore Aviation Academy

Singapore Aviation Academy

Singapore Aviation Academy

Úvod

The Singapore Aviation Academy (SAA), Založená v roce 1958, je mezinárodně uznávané trénink rameno pro civilní letectví Authority of Singapore. Nabízí širokou škálu provozních a řídících programů, které benchmarkové mezinárodní normy a osvědčené postupy, které splňují vzdělávacích potřeb leteckého společenství globální. SAA je výcvikové středisko ICAO o oblastní of Excellence, ICAO Aviation Security Training Centre, ICAO-schválila Bezpečnostní Revizor Training Centre a ICAO TRAINAIR PLUS řádným členem.

Prostřednictvím svých čtyř odborných škol - School of Management letectví, School of Aviation Safety & Security, School of letových provozních služeb a School of letištní záchranné služby - SAA vyškolila více než 91.000 účastníků ze 200 zemí a území od roku 1958.

Důsledným zůstat v čele vývoje, které se konají v mezinárodním civilním letectví, SAA je schopen vyvinout nové programy nejsou snadno dostupné jinde. SAA rovněž nabízí studijní a Diplom programy prostřednictvím aliancí s renomovanými národních i zahraničních akademických institucí.

Akademie poskytuje fórum pro sdílení informací a vytváření sítí mezi manažery a specialisty v mezinárodním civilním letectví společenství, organizováním seminářů, konferencí a seminářů pravidelně. To také hostí řadu mezinárodních setkání a konference pořádané mezinárodními organizacemi, jako je ICAO, APEC a ACI.

VISION:

Být přední světovou centrum učení pro civilní letectví.

MISSION:

Pro zajištění co nejvyšší kvality vzdělávání a sdílení znalostí a zkušeností, pokud jde o rozvoj mezinárodního civilního letectví.

Naše historie

skromných začátků

1950 - 1960 Jako mnoho institucí, které rostly, aby se stal tyčící se subjekty ve svých oborech, Singapur Aviation Academy nastupuje malý.

První civilní letectví školení Škola byla založena na řídící letového provozu v roce 1958 u Paya Lebar Airport. To se zúčastnilo pěti místních regulátorů praktikantů. O čtyři roky později, mezinárodních účastníků byly přijaty pro výcvik v letecké informační služby a letecké kartografie. Byly podporovaný v rámci programu Technická pomoc Mezinárodní organizace civilního letectví je.

V průběhu let se škola rozrostla z bytí trénink oblečení in-house do regionálního výcvikového střediska. To přemístěna v roce 1972 do větších prostor a lepší vybavení, která Seletar Airport.

Natáhl

1970 - 1980 byla škola přejmenována na leteckém výcvikovém středisku službu (CATC), Singapur. To bylo pak výcvik zámořské účastníky pravidelně ne jen letových provozních služeb, ale letištní záchranné služby, správa letišť a operací. CATC dosáhla impozantní bilanci na výrobu vysoce kvalitní odbornou přípravu, která byla jedinečná v asijsko-tichomořském regionu. Jeho sofistikované a přizpůsobené řízení letového provozu Cvičné byly považovány za nejvyspělejší v regionu.

To byl označen jako ASEAN Centre of Excellence v roce 1977 pro výcvik v řízení letového provozu, letadel hasební a záchranné služby, jakož i letecké informační služby.

míření High

1990 ... ..

V roce 1990 Centrum bylo znovu přejmenován, jako v Singapuru Aviation Academy (SAA). Tato změna odráží ve zvýšené stavu a rozšířené role jako Úřadu pro civilní letectví v Singapuru (CAAS) Urychlena zvýšení kvalifikace leteckého personálu čelit výzvám nového tisíciletí. SAA zahájila svoji činnost ze své současné účelové tréninkového komplexu v roce 1992. To bylo oficiálně zahájena dne 2. Nov 1992 panem Mah Bow Tan, ministr komunikací. Postaven za cenu US $ 50 milionů, komplex je vybaven komplexní řadou zařízení vytvářet jedinečné celkový tréninkový prostředí.

Místa

  • Singapore

    Singapore Aviation Academy 1 Aviation Drive , 499867, Singapore

    Otázky