Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

Úvod

Co je 136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School je obchodní škola s certifikací Eduqua v Lucernu, Švýcarsko. Škola nabízí vysokoškolské studijní programy v oboru podnikání a managementu. Naše škola je jedinečná svou nabídkou několika programů MBA s klíčovými technickými specializacemi. Naše 100% online programy jsou vhodné pro studenty z celého světa, kteří by chtěli získat kvalitní vzdělání od přední evropské obchodní školy za dostupnou školné. Využíváme sítě, znalost, Zkušenosti, a geografické rozšíření ve prospěch našich studentů.

Naše poslání

Jako instituce zaměřená na výzkum, provádíme inovativní a mezinárodně uznávané obchodní programy s pozitivním dopadem na růst podnikání a společenský rozvoj.

Nadále využíváme obchodní chování a výzkum prostřednictvím:

 • Rozvoj a rozšiřování mezinárodní sítě předních akademických a výměnných partnerů s cílem poskytnout globální výzkumné a výukové prostředí.
 • Rozvíjení obchodních dovedností specifických pro dané odvětví zapojením klíčových vůdců veřejného mínění.
 • Rozvíjení vůdců pro plnění sociální odpovědnosti a řešení jedinečných intelektuálních a osobních výzev.
 • Rozvíjení zralých a soběstačných osobností s interkulturní kompetencí a kritickým myšlením.

Naše vize

Naší vizí je být mezi špičkovými obchodními školami v Evropě a být mezinárodně uznávána za inovativní obchodní programy, které pomáhají podnikům a institucím zůstat na příznivé růstové křivce. Náš výzkum bude mít vzkvétající dopad na obchodní praktiky, vedení lidí, a akademická literatura. Rozvíjíme vedoucí představitele s globálním dosahu, kteří využijí svůj potenciál k tomu, aby spolupracovali s podniky a společností, aby vytvořili cenný, konstruktivní, a etický rozdíl.

Naše hodnoty

 • Při plnění našeho poslání a naší vize nás řídí následující hodnoty:
  • Akademická dokonalost, speciální dovednosti, a výzkumné zaměření.
  • Myšlenkové vedení a inovace.
  • Kritické myšlení, spravedlnost, a integrita.
  • Etika, sociální odpovědnost, dobročinnost, odpovědnost, odpovědnost, a transparentnost.
 • Máme nekonečný přístup k překonání očekávání kvality a služeb ve všem, co děláme. Formování kariéry našich studentů je středem všeho, co děláme. K dosažení tohoto cíle jsou zkoumány všechny potenciální prostředky od mentoringu po prezentaci a odkazování před příslušným odvětvím.
 • Vážíme si všech našich studentů a investujeme do jejich osobního a profesního růstu a rozvoje, a pomáhat jim v jejich kariérním postupu od základních potřeb po seberealizaci.
 • Plánujeme obezřetně pro naše studenty sledováním klíčových změn v oboru a přijímání vhodných opatření, která je předem připraví na řešení budoucích výzev.

Přístup k online výuce

Výukový přístup, který implementujeme, si klade za cíl identifikovat specifické potřeby školení a kariérní ambice každého jednotlivce. Na základě tohoto porozumění je zavedeno nejefektivnější personalizované mentorské řešení, aby jednotlivec mohl ze vzdělávacího programu vytěžit maximum.

Pevně věříme v představu, že každý jednotlivec má své vlastní silné stránky, a mohou být využity prostřednictvím správné vzdělávací platformy a přístupu. Studenti v Rushfordu si plně uvědomují, že sebepoznání má stejný význam jako akademické znalosti.

V Rushfordu, používáme internetové technologie k maximalizaci efektivity učení v moderním prostředí, a zároveň poskytnout studentům všechny znalosti, které potřebují, aby byli úspěšní.

Rushford zaměstnává velké množství vysoce kvalifikovaných odborníků z oboru jako mentory pro studenty, aby jim poskytl skutečné průmyslové perspektivy. To pomáhá našim začínajícím profesionálům dosáhnout rozhraní se samotným průmyslem. Mentorství poskytuje mnoho rad, pokud jde o školení a plánování kariéry.

Věříme v přípravu našich studentů na situace v reálném životě prostřednictvím zkušeností z první ruky, implementací falešných relací prostřednictvím našich efektivních online školicích platforem.

Naše akreditace

Co je 138943_EduQua_LogoPhone.png

Certifikovaná švýcarská instituce EduQua

Rushford Business School je certifikován EduQua, švýcarskou značkou kvality pro instituce dalšího vzdělávání. EduQua je akreditační orgán uznávaný a podporovaný vládou švýcarské konfederace.

EduQua je první certifikací kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce ve Švýcarsku a je uznávána, podporována a schválena následujícími organizacemi:

• Švýcarská federální vláda
• Švýcarská konference kantonálních ministrů školství (EDK)
• Státní sekretariát pro hospodářství (SECO)
• Švýcarská konference odboru odborného vzdělávání (SBBK)
• Švýcarská asociace oddělení zaměstnanosti (VSAA)
• Švýcarská federace pro vzdělávání dospělých (SVEB)

Co je 138941_ACBSP_ColorPhone.png

Akreditační rada pro obchodní školy a programy

Rushford Business School je členem „Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP)

ACBSP je jediným globálním akreditačním orgánem, který akredituje obchodní programy na přidružených, maturitních a postgraduálních úrovních po celém světě od roku 1988. Rushford Business Schoolje součástí členství, které se vztahuje na více než 60 zemí. Členové ACBSP patří mezi nejlepší pedagogy ve svých oborech, zájem o učení inovativních výukových metod, zlepšení poskytování programů podnikového vzdělávání, a vytváření hodnoty pro své studenty.

Co je 189796_qs-star-rating_la-voz_logo-03-web.jpeg

Rushford získal 5hvězdičkové hodnocení za výuku a online učení; s celkovým 4hvězdičkovým hodnocením prostřednictvím renomovaného systému hodnocení hvězdiček QS. Celkové čtyřhvězdičkové hodnocení QS je důkazem kvality a pověsti institutu a je prestižním oceněním, které je třeba dosáhnout.

Co je 172483_166809_IACBE_logo_Educational_2color_Horiz-768x235.png

Rushford Business School je členem „Mezinárodní akreditační rady pro podnikatelské vzdělávání (IACBE)“ IACBE akredituje obchodní programy, které vedou k titulům na přidružené, bakalářské, magisterské a doktorské úrovni v institucích vysokoškolského vzdělávání po celém světě. Všechny způsoby doručení, kampusy, umístění, a instruktážní stránky, stejně jako všechny obchodní programy bez ohledu na úroveň stupně, budou obvykle zahrnuty do přezkumu akreditace IACBE.

Co je 179310_prme_un_500.jpeg

Jako organizace jsme hrdí na to, že jsme součástí iniciativy Principy for Responsible Management Education (PRME). PRME je globální iniciativa, která byla zahájena v roce 2007 Organizací spojených národů Global Compact s cílem povzbudit obchodní školy a univerzity po celém světě k integraci udržitelnosti do učebních osnov a výzkumu.

Co je 189889_aacsb-business-education-alliance-member.png

Jsme hrdí na to, že jsme členem Asociace Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). AACSB je globální akreditační organizace založená v roce 1916, která podporuje, propaguje a rozvíjí kvalitní výuku, učení a výzkum na obchodních školách. Připojením se k AACSB, prokazujeme náš závazek k dokonalosti dodržováním nejvyšších standardů kvality ve všech aspektech našich akademických operací. Naše členství nám umožňuje být součástí sítě více než 800 obchodních škol po celém světě, které sdílejí osvědčené postupy pro rozvoj podnikání a managementu vzdělávání.

Co je 189890_BGA_Member_logo-1-300x300.png

Rushford Business School je hrdým členem Asociace absolventů podnikání (BGA). Business Graduate Association je součástí AMBA, mezinárodní orgán pro zajištění členství a kvality pro přední světové a vysoce potenciální obchodní školy, které sdílejí odhodlání pozitivnímu dopadu, odpovědné postupy řízení, a celoživotní učení.

Statistika

Se studenty z více než 80 zemí a více než 5000 absolventů po celém světě, naše rostoucí globální komunita je důkazem vynikající vzdělání a budování dovedností studentů v Rushfordu.

  Vlastnosti kampusu

  Rushford obchodní škola

  Rushford Campus se nachází v samém srdci Lucernu City Center. Toto místo je hned vedle veřejné dopravy pro nejlepší připojení a pohodlí. Lucernské jezero je vzdálené pouhých 6 minut jízdy autobusem od areálu.

  Zařízení nabízí velkorysé učebny a přednáškové místnosti vybavené tabulí a projektory; knihovna; jídelna, a rekreační oblasti pro studenty k relaxaci a socializaci.

   Ohlasy studentů

   Místa

   • Geneva

    James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

    • Lucerne

     Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

     • Geneva

      Rue de la Cité,1, 1204, Geneva

      • Valencia

       Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

       • Valencia

        Carrer de les Barques, 2, 46002, Valencia

        Otázky