We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Roberto Miranda Educação Corporativa

Roberto Miranda Educação Corporativa

Roberto Miranda Educação Corporativa

Úvod

registrace

škola

Postavený na základech více než 40 let poradenské činnosti, Graduate School Roberto Miranda firemního vzdělávání měl jeho DNA ve tvaru poptávkou zákazníků po efektivních výsledků v chování, technických dovedností a talentu svých týmů.

Zatímco tradiční školy byly jejich certifikáty zaplaceno, Roberto Miranda byl žalován pro doručování obsahu schopný podporovat významné změny v mnoha různých světových korporací.

Toto hnutí, v průběhu let, piloval školu plnou účinných learningových systémů schopných dosáhnout skutečné změny v životě a úspěšnosti studentů a firem, kde pracují.

na

learning Systems

student

Příprava moduly

Aby bylo zajištěno, že obsah nabízených programů může zabývat pouze otázkami a pokročilá témata, škola nabízí přípravné moduly pro vstup do klíčových oblastech, takže tam je předchozí vyrovnání znalostí mezi studenty ve třídě.

Přípravné moduly lze eliminovat ty, kteří prokázat minimální úroveň znalostí potřebných pro vstup do každé disciplíny prostřednictvím testů online nebo in-osoba.

Pre-Works

Pro některé třídy je nutná před dokončením stavebních prací, které pomáhají sladit problémy, které je třeba řešit, prospěch proces učení.

FIT - Úvod do učení list

Každá třída je úvodem do učení záznam, který je k dispozici ve virtuálním prostředí a lze jej stáhnout přímo do vašich studentů iPad.

Čip, také volal Úvod do problematiky formu, si klade za cíl poučit žáky o tom, co jsou otázky, které je třeba řešit ve třídě (vstupy), které doporučilo bibliografie, která účel školy učit tuto záležitost a co očekává, že student po hodině (výstupy).

Učení sedimentace cvičení

Aby bylo zajištěno, že to, co bylo vydáno v místnosti je sedimentuje jako efektivního učení, učitelé připravují jedinečné cvičení pro MBA School, zahrnující od výzkumu k rozvoji podnikatelského plánu.

Vedoucí skupiny - Advanced Study Group

Vedoucí skupině je skupina pokročilých studií Roberto Miranda firemního vzdělávání. učil moduly výhradně v cizím jazyce o aktuálním dění na světovém trhu.

Tato skupina je přístupná všem studentům a práce pod vedením školitele mezinárodních učitelů.

Videa, audio podcastů a jiné aktivity k dispozici na webu jsou základem pro kulaté stoly skupiny tvořené studentů má zájem jít dál.

Menthoring

Studenti mají k dispozici, mentorů, kteří poskytují poradenství pro podnikání, život a kariéru. Setkání od jmenování a exkluzivní pozornost k vašemu úspěchu.

Místa

  • São Paulo

    Avenida Paulista 1009, 21° andar Bela Vista, 04011-031, São Paulo

Otázky