We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Prince Mohammad Bin Fahd University

Prince Mohammad Bin Fahd University

Prince Mohammad Bin Fahd University

Úvod

68056_mecca-66970_640.jpg

Přehled

Jako rychle rostoucí instituce vyššího vzdělávání vytvořila Prince Mohammad bin Fahd University (PMU) historii od svého založení. Tato univerzita, s vysoce inovativním přístupem zaměřeným na studenty zaměřenou na šíření vzdělání, nabízí studentům možnost prozkoumat skutečné cesty k učení a inovacím, když se připravují na své budoucí role jako hardcore profesionálové.

PMU se soustřeďuje na potřeby, zájmy a schopnosti studentů pro udržitelnou výživu. Zpětnou vazbu a vstupy studentů oceňují členové fakulty PMU, kteří důkladně hodnotí úroveň znalostí každého studenta. Takovými kroky je vycvičit je prostřednictvím skutečného vzdělávacího systému.

Tato univerzita uvítala nejnovější technologie od svého založení. Implementovala je ve výukové metodice a vývoji učebních osnov. Některé technologické pokroky jsou všestranné připojení k internetu, které usnadňují přístup k e-knihovnám, online výukové programy (Blackboard), Laboratoře Dyned, online registrace.

Dnes je PMU vybavena pokročilými technologiemi, jako jsou inteligentní desky, televizní vysílání a videokonference atd., Které jsou přínosné pro studenty, aby se zaregistrovali v konkrétních kurzech, a využívali pravidelné rady nebo pokyny od příslušných instruktorů online tím, že seděli v soukromí domů.

Studenti využívají nejmodernější zařízení na PMU. Taková zařízení jsou určena pouze k tomu, aby je vedli k tomu, aby se ženili a postavili se při přijímání globálních problémů, které by museli čelit jako odborníci. Po dokončení studia z PMU budou mít lepší pracovní příležitosti a nabízejí výhradní zařízení.

Vzhledem k tomu, že angličtina se stala jediným prostředkem komunikace v mezinárodním měřítku, PMU nabízí tento jazyk jako primární prostředek výuky. Několik klubů a mimoškolní aktivity uvnitř kampusu PMU je nejlepším nástrojem ke zdokonalení kompetencí svých studentů. Dobře plánovaná zařízení pro žákyně žáků v komunikaci, týmové práce, kritické myšlení / řešení problémů, technologie, profesionální a vedoucí schopnosti jsou základními dovednostmi, které PMU upřednostňuje pro celkový růst studentů.

PMU je nástrojem pro vedení studentské komunity při výběru lepší kariéry pro jasnější budoucnost. Teoretické učební osnovy a jejich praktické hodnocení prostřednictvím orientace a praktického výcviku je připravují, aby se cítili jako doma při pronájmu. Sebedůvěra rozvinutá výcvikem a pokročilými znalostmi připravuje studenty, aby se prodávali s dobře zpracovanými a působivými životopisy.

Pro posuzování nástrojů pro vývoj dovedností, které sledují výkonnost a celkový pokrok studentů během pobytu na univerzitě, se používají různé inovativní hodnocení výsledků učení.

E-portfólio absolventů studentů na PMU je přístupné on-line, takže budoucí zaměstnavatelé je mohou co nejlépe využít k pronájmu. Takové kroky nabízejí jak získání titulu, tak ve stejném okamžiku dosažení pracovních zkušeností na par.

PMU nabízí mnoho osobních služeb včetně finanční pomoci zaslouženým studentům kromě zdravotních a poradenských služeb. Tyto iniciativy mají nabídnout nejlepší možný komfort v prostředí pro osobní a profesní růst. PMU se rovněž očekává, že poskytne špičkové vzdělání studentům zapsaným při poskytování těchto služeb.

Celková důvěryhodnost PMU, kterou dosáhla od počátku, byla možná díky silné pracovní síle - administrativnímu týmu, různorodé schopnosti fakulty spojené s navržením pokročilé akademické scény a podpůrným personálem, kteří pomáhají úřadům pomáhat administrativě univerzity v systematickém pohybu.

TIEC (Texas International Education Consortium), jako vzdělávací konzultant PMU, se zúčastnil nejvyšších odborníků z 32 amerických univerzit na akademické strukturování PMU. Samozřejmě, že PMU je nyní schopen slíbit a poskytnout vynikající vzdělání, aby živil budoucí vůdce ve svých oborech studia. Je to znamení pro globalizované hledisko vzdělávání, které PMU přijímá.

68057_saudi-arabia-84015_640.jpg

Kultura Saúdské Arábie

Existuje mnoho aspektů života, které se velmi liší od země a kultury, které jste zanechali. Věříme, že nejdůležitějším krokem k přizpůsobení se vašemu životu v Saúdské Arábii je naučit se některé zvyky a zákony. Pak se budete cítit pohodlněji ve svém novém prostředí. Jakmile se seznámíte s kulturními rozdíly, život může být zde velmi vzrušující.

Zde jsou některé navrhované "dělat a dělat" pro vaše pohodlí a pohodu.

Prosím ...

Udržujte otevřenou mysl, pokud jde o kulturní a sociální rozdíly, které pozorujete. Buďte flexibilní a otevřený pro změnu. Oceníte nové zkušenosti. Přijměte výzvu žít v nádherné, starověké zemi s bohatou a vzrušující historií.

 • Pokus o učení a používání arabského jazyka.

 • Zůstaňte flexibilní a snažte se přizpůsobit místním zvykům. Například:

 • Oblečení: ženy by měly nosit konzervativní, volné oblečení. Pokud se budete cítit lépe, když nosíte Abaya, udělejte to.

 • Ramadán: je islámský Svatý měsíc, během kterého muslimové pozorují půdu mezi východem slunce a západem slunce. Respektujte tuto náboženskou dovolenou tím, že se během denního světla zdržíte jídla, žvýkání, pití nebo kouření.

Prosím, ne ...

 • Snažte se uvést své západní hodnoty do saúdské společnosti. Nečekejte, že život bude stejný jako ve vaší zemi.

 • Fotografujte lidi nebo jakoukoli oblast národní bezpečnosti, jako jsou letiště, vojenské instalace a rafinerie.

Tradiční arabská etiketa

Konverzační dobré chování a úvahy o zvycích a přesvědčení ostatních převažují v Saúdské Arábii stejně jako jinde. Saúdští sami jsou dobře humorovaní, laskaví a neformální, jak očekávají, že budou ostatní.

Některé návrhy

Zapamatujte si a uveďte správné jméno a telefonní čísla vaší organizace (zaměstnavatele) nebo organizace manžela (zaměstnavatele). Znáte správná jména, čísla a umístění škol, které vaše děti navštěvují.

Ujistěte se, že vaše děti mají v případě nouze jméno a telefonní číslo vašeho zařízení, vaše telefonní číslo a důvěryhodného souseda. To je zvláště důležité pro soubor informací o nouzových událostech ve školách vašich dětí.

Napětí v království může být 110v nebo 220v. Zeptejte se svého napětí a vyberte příslušné zařízení. Podívejte se na různé typy zařízení, například v Británii existuje několik různých typů videorekordérů. Pokud máte počítač, může být nutný regulátor napětí. Ochrana proti přepětí pro počítače a další elektronická zařízení je velmi doporučena.

Pamatovat

Jste pozvaný host v království Saúdské Arábie. Nebyla jste nucena sem přijít. Jste podřízeni místním zákonům. Je pro vás obezřetné, abyste si uvědomili příslušné zákony a zvyky

Místa

 • Dhahran

  617, Al Jawharah, Khobar, Dhahran 34754, , Dhahran

  Otázky