Keystone logo
Porto Business School

Porto Business School

Porto Business School

Úvod

UNIVERZITA V PORTU

Univerzita v Portu (U.Porto), založená v roce 1911, je jednou z 200 nejlepších evropských univerzit podle nejnovějších mezinárodních systémů hodnocení. U.Porto, jedna z nejmezinárodnějších univerzit v Portugalsku, má ve městě plně vybavený kampus, který zaručuje optimální akademický, vědecký a také společenský a kulturní zážitek.

Porto Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49037_portobusinessschool.png" alt="Porto Business School" />

Důvody, proč zvolit alt = "Porto Business School

Se stálou přítomností v žebříčku Financial Times od roku 2011 je alt="Porto Business School jednou z nejlepších evropských obchodních škol (#62, v roce 2016) a jednou z 30 nejlepších obchodních škol, pokud jde o Custom and Open Executive Education. Oceněná škola, v posledních letech alt="Porto Business School dosáhla několika mezinárodních uznání:

  • Cena za podnikání AMBA (2012, 2014)
  • AMBA MBA student roku (2014)
  • John Molson MBA Case Competition (2015, 2011)
  • Idea2ProductCompetition/Univ.Texas-Austin(2010)

alt="Porto Business School je výsledkem aktivního partnerství mezi univerzitou v Portu a 36 společnostmi, národními i mezinárodními - což škole umožňuje balancovat mezi kvalitou a přísností akademie a skutečným korporátním světem, otočením alt=" Porto Business School do skutečné laboratoře, která prozkoumá, jak nejlépe aplikovat špičkové koncepty řízení do skutečného světa podnikání.

alt="Porto Business School je Business School na největší portugalské univerzitě, University of Porto. Jejím posláním je výuka postgraduálních kurzů a pokročilého školení výkonného managementu, doplňkové aktivity s trvalým zapojením do oblasti aplikovaného výzkumu a obchodních služeb alt="Porto Business School spojuje dovednosti a zkušenosti bývalých EGP-UP a ISFEP, projekt školení vedoucích pracovníků, který byl úspěšně rozvinut na Ekonomické fakultě. Jako základní zdroj má alt="Porto Business School učitele s dlouholetými zkušenostmi ve výuce a výzkumu z Univerzity v Portu (fakulty ekonomie, inženýrství, práva a psychologie a pedagogických věd), ke kterým jsou přidány další dvě kategorie výuky : manažeři s akademickým vzděláním a solidní obchodní kariérou a učitelé ze zahraničních univerzit, jmenovitě severoamerických (Střední Florida, Massachusetts, Miami a New Orleans) a evropských (mimo jiné London Business School a Business Institute). obdobné zahraniční školy, které v některých případech existují již od roku 1988, zajišťují vysokou míru internacionalizace její činnosti.

Vaše cesta, která vám změní život, začíná zde.

Porto

Město podnikatelů je druhým největším městem Portugalska a jedním z předních hospodářských a průmyslových center země. Porto je silně spjato s obchodem a láskou ke svobodě – natolik, že se mu říká Cidade Invicta (Neporažené město), je známé kouzlem svého historického centra (od roku 1996 světové dědictví UNESCO), ale také svou dynamikou – 21. století Porto je moderní a pulzující město, které se nikdy nezastaví. Jeho zelené plochy a sportoviště, komplexní systém veřejné dopravy a rušný kulturní a noční život z něj dělají zábavné a vzrušující město 24 hodin denně. Za posledních několik let se Porto stalo také přístavem pro návštěvníky z celého světa. Porto bylo skutečně oblíbené místo, dvakrát bylo zvoleno „Nejlepší evropskou destinací“ organizací European Consumers Choice a v roce 2015 bylo deníkem The Guardian považováno za jednu ze 40 nejlepších destinací. Pokud jde o módu a design, Porto dokonce poráží Paříž, podle agentury Bloomberg, která město nedávno prohlásila za hlavní město nových nákupů Evropy.

Místa

  • Porto

    Avenida Fabril do Norte, 425 Matosinhos Portugal, 4460-312, Porto

Otázky