Keystone logo
Point Loma Nazarene University Večerní MBA
Point Loma Nazarene University

Večerní MBA

0 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Za jednotku

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Můžete se snažit hrát na vyšší úrovni-posílit svou kariéru tím, že získá důvěryhodnost a vhled a vést s vlivem a účel. S Master of Business Administration (MBA) budete připraveni dosáhnout té další úrovně a sledovat svůj účel-v podnikání i mimo něj.

PLNU Večerní MBA je určen pro zkušené profesionály, kteří chtějí převzít kontrolu nad jejich kariéry tím, že získá čtyři nejdůležitější faktory, které jsou vlivné vedení hluboká kvalitativní a kvantitativní obchodní znalosti, moudrosti tváří v tvář těžkým rozhodnutím, silný osobní síti a inspirace následovat svůj účel. Můžete vydělávat váš titul MBA v 24-28 měsících prostřednictvím naší výhodné plán navržený pro profesionály.

Program Večerní MBA je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám pracující profesionály. Třídy se konají v areálu Mission Valley od pondělí do čtvrtka večer a program může být dokončena během 24 až 28 měsíců. Nicméně, studenti mohou urychlit svůj program nebo ji prodloužit na delší časové období, aby byly uspokojeny jejich plány a potřeby.

vlivní mentoři

  • Jedinečná příležitost rozšířit své obchodní sítě pochází z úzké, one-on-one interakce s PLNU je spolupráce fakulty - rovnováze učenců a fakulty s real-svět zkušeností zaměřené na přípravu vedení vyniknout.

MBA EXPERTISE

  • Naše třída zkušenosti vybavuje si dovednosti, které potřebujete vydělávat na vaší budoucnosti, včetně základních kurzů v oblasti strategického řízení, mezinárodní obchod, finanční řízení, řízení provozu a marketingu. Vyberte si ze čtyř koncentrací: Organizační vedení, inovace a podnikání, řízení projektů a Healthcare Management.

VEDENÍ cílevědomě

  • PLNU podpis učení zkušenosti, vedení čestně, bude výzvou, abyste realizovat svůj většího účelu jako vůdce ostatními v podnikání i v životě.

Přehled programu

Tyto kurzy nabízejí rovnováhu vyspělých kvalitativních a kvantitativních dovedností, jejichž cílem je pomoci studentům vydělávat na jejich budoucnost a přímo ovlivňují jejich kariérní postup. V modelu kohorty, studenti pokroku prostřednictvím osnov dohromady, dokončit 12 základní podnikatelské kurzy a dva volitelné předměty, zatímco vytvoříme profesionální vztahy mezi sebou navzájem, fakulty a další představitelé průmyslu. Studenti si mohou vybrat ze čtyř koncentrací:

  • Inovace a podnikání
  • Management zdravotní péče
  • Projektové řízení
  • Řízení podniku

Kromě kurzu mají studenti možnost účastnit se Executive Development Events výhradně určených pro naše studenty MBA a Obchodní Alumni společenské akce.

Fermanian School of Business se zavazuje podávat zkušený profesionálům s nejlepším poměrem kvality, akademické přísnosti, profesionální služby technické podpory a individuální péči pro podporu studentů při plnění jejich akademické a profesní cíle.

NÁKLADY

$ 805 (za jednotku) pro akademický rok 2016-2017

PROGRAM START DATE

  • Léto 2016 - 16 května 2016
  • Fall 2016 - 29 srpna 2016
  • Jaro 2017 - 9.1.2017

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy