Keystone logo
Pebble Hills University

Pebble Hills University

Pebble Hills University

Úvod

Pebble Hills University

Pebble Hills univerzita je skutečně mezinárodní a kariéra zaměřené univerzita, která nabízí online bakalářské, magisterské a doktorské programy především pro dospělé studenty. Programy třídních bázi jsou k dispozici také prostřednictvím sítě našich partnerů po celém světě.

Skutečně mezinárodní univerzita

Pebble Hills univerzita je tým odborníků, akademiků a intelektuálů, kteří jsou pečlivé ve svých oborech a pracovali tvrdošíjně aby PHU skutečně nadnárodní univerzita.

Distanční vzdělávání a globální učebny

Pebble Hills University propojil rysy obou otevřené, virtuální a výcvikovém táboře vytvořením úspěšných partnerství s úctyhodnými vzdělávacími organizacemi v Asii a Africe, které mají potíže s komunikaci s centry výzkumu a vývoje ve vyspělých zemích.

Kromě toho je jedním z předních univerzit na světě nabídnout velmi užitečné programy pro studenty a profesionály. The University věří v poskytování kvalitního vzdělávání pomocí nejnovější technologie s vysokými akademickými standardy. Máme vynikající členy týmu pro podporu studenty s cílem poskytnout to nejlepší vzdělání ve světě. Po celém světě máme vzdělávací partneři a naše recognitions celém světě dokazují, že jsme lídrem v oblasti vzdělávání.

Učení Zkušenosti Phu

Ty budou zažívat různé způsoby distančního vzdělávání s Pebble Hills univerzity, která vyhovovat vašim potřebám, například: asynchronní Dodávka, synchronní Dodávka, Interaktivní eLearning Technology se zvukem, kredity pro testování a jiné eLearning / distančního vzdělávání nabízené našimi strategickými partnery.

Globální síť

Pebble Hills univerzita má vzdělávací centra nebo agenty v srdci některé ze světově nejvlivnějších trhů pro různé programy:

  • Hong Kong - Obchodní, management, psychologie, koučování, Inženýrské programy
  • Indie - TESOL, TEFL, školské správy, Early Education, Pre-a primární vzdělávání
  • Velké Británii a na Středním východě - Healthcare Management, Supply Chain International a management

Na Phu, budete moci prozkoumat možnost získat cenově dostupný, akreditované a uznanou míru prostřednictvím PHU založené na našem interním spolupráci s různými vysokými školami akreditovanými různými akreditační agentury.

Prior Learning Assessment

PHU přijímat úvěry přenášet velkoryse a nabízíme spoustu on-line kurzů především v oblasti obchodu, managementu, financí, sociálních věd, informačních technologií a řízení projektů. Cenová dostupnost je také naším hlavním zájmem. Naše on-line kurzy jsou cenově dostupnější, aby se ujistil, že většina lidí může být zvýhodněné získání vzdělání. Ceníme si úvěr pro váš život / pracovní zkušenosti a také kurzy profesního rozvoje. K dispozici jsou se ujistit, že nebude váhat ke studiu vědy a flexibilní splátkové možnosti kvůli své finanční zájmy

.

Globální studenti a absolventi

Naši absolventi pracují na vynikajících místních firem a nadnárodních společností, jako je HSBC, Prudential, Holiday Inn, Sun Life Financial, Allied American University, Schlumberger, Pfizer, Hotwire pojištění, SITA, KG Group, Manulife finanční, Philip Life Assurance akciová společnost, G4S Cash řešení, American University of Beirut., atd.

Cesta kupředu

S cílem vypořádat se s konkurenčním trhu, pracovní dospělí mají zájem studovat. Musíte se snažit vštípit dovednosti výběru a údržby cíle v životě. Zatímco věnovat své energie ve snaze o akademické kvality, je třeba značné úsilí vynaložené k duchovnímu rozvoji. Vzhledem k tomu, v dobách stresu, to by poskytnout vám tolik potřebné vnitřní sílu pokračovat ve své misi. Nejlepší způsob studie pro pracovní dospělé bude dálkové studium, což je praktické pro ně skloubit práci, rodinu a studium.

Globální obchod se rozšiřuje, to je důvod, proč potřebujeme globální instituci s radikálním výhledu ke vzdělání. Vzhledem k vzdělávacího systému založeného na reálných hodnot, získané znalosti lze snadno a další prakticky začleněn v příslušném oboru.

Místa

  • USA Online

    USA Online, Spojené státy americké

    Otázky