Keystone logo

Nyenrode Business University

A logo

Úvod

O Nyenrode


Nyenrode Business Universiteit pracuje na udržitelné budoucnosti tím, že stimuluje naše studenty a účastníky, aby vyrostli v odpovědné vůdce. Děláme to tak, že jim nabízíme kombinaci akademické teorie, praktického významu a osobního rozvoje . V Nyenrode se naučíte debatovat, přesvědčovat a převádět teorii do praxe.

Nyenrode je jedinou soukromou univerzitou v Nizozemsku, která byla založena v roce 1946 obchodem a pro podnikání. Vždy jsme byli mezinárodně orientovaní. Nyenrode se nachází na dvou ikonických místech: Amsterdam a Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam se nachází v historickém bloku „De Vijf Keizers“ (The Five Emperors) v centru města. Toto privilegované místo stimuluje nová spojení mezi obchodem a akademickou obcí; přispívá k našim ambiciózním národním a mezinárodním cílům. Nyenrode si klade za cíl stát se 20 nejlepší evropskou obchodní školou. Expanze univerzity v Amsterdamu je s touto ambicí hluboce spojena.

Nyenrode Business Universiteit Breukelen se nachází na historickém panství s hradem ze 13. století. Náš hlavní kampus zdůrazňuje význam komunity a vytváření sítí při rozvoji odpovědných lídrů.

Nyenrode nabízí intenzivní akademické vzdělávání i krátkodobé a dlouhodobé programy v oblasti obchodu, managementu, účetnictví, controllingu a fiskálního práva. V těchto oblastech také provádíme vědecký výzkum.

Mise

Nyenrode slouží společnosti formováním odpovědných vůdců

Během svého působení u nás rozvíjíte dovednosti, které vás připraví na budoucnost jako občana světa a vůdce společnosti. Stáváte se někým, kdo přebírá zodpovědnost za své vlastní činy a uvědomuje si své okolí. To vytváří udržitelnou přidanou hodnotu pro vás, pro vaši organizaci a společnost jako celek.

Vzdělávání v Nyenrode poskytuje více než pouhou výměnu znalostí, ale také vám poskytne nové dovednosti a pomůže vašemu osobnímu rozvoji. Vzdělání v Nyenrode je životní odměnou.

Vidění

Nyenrode, preferovaný partner špičkových studentů a organizací, je 20 nejlepších evropských vzdělávacích a výzkumných komunit s celosvětovými kontakty.

Místa

  • Straatweg 25, 3621 BG Breukelen, 3621, Breukelen

Otázky