Keystone logo
The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

Úvod

Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School je soukromá univerzita nacházející se v srdci třetí nejkosmopolitnější oblasti Japonska. Byla založena v roce 1953 a je první a jedinou v Japonsku bude akreditována AACSB International, Asociací MBA (AMBA) a EQUIS. NUCB BS se běžně umisťuje na prvním místě v programech MBA, EMBA a MIM podle QS a trvale dosahuje nejvyšších pozic na celostátní úrovni.

Historie obchodní školy NUCB

Yuichi Kurimoto byl prvním japonským člověkem, který absolvoval fakultu umění Univerzity Alberta v roce 1930. Po svém návratu do Japonska uznal, že vzdělání je většinou přístupné elitě, a tak bojoval za to, aby byl dostupný pro vyloučené francouzské japonské mládež dne. V roce 1935 zahájil odborný institut nazvaný "Železniční škola v Nagoji", po níž následovala střední škola a juniorská vysoká škola.

Yuichi Kurimoto, vždy vizionář, si uvědomil, že poválečný ekonomický a populační boom v Japonsku vytvoří silnou poptávku po instituci věnované obchodnímu vzdělávání. Tak v roce 1953 Nagoya University of Commerce & Byla založena společnost Business (NUCB).

Akreditace: NUCB Business School je první a jediná Triple Crown Business School v Japonsku, která je akreditována AACSB, AMBA a EQUIS!

NUCB Business School hrdě oznamuje, že je to první a jediný program MBA v Japonsku, který je držitelem trojnásobné akreditace od AACSB International, Asociace MBA (AMBA) a EQUIS. Tato ocenění charakteristický pro dokonalost udělená AACSB, AMBA a EQUIS upevňují strategickou iniciativu NUCB být nejlepší z nejlepších mezi obchodními školami v Japonsku a Asii. V tomto věku globalizace znamená mezinárodní uznání takovými prestižními akreditačními orgány, jako jsou AACSB, AMBA a EQUIS, náš trvalý závazek k udržení kvality a zachování nejvyšších globálních standardů.

Nagoya University of Commerce and Business a NUCB Business School jsou plně autorizovány japonským ministerstvem školství, kultury, sportu, vědy a technologie.

NUCB a AACSB International

AACSB International - asociace na Advance Collegiate Schools of Business je profesionální asociace pro vysokoškolské a univerzitní manažerské vzdělávání a přední akreditační agenturou pro bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy v oblasti podnikové správy a účetnictví.

V roce 2002 Nagoya University of Commerce and Business & NUCB Business School získala členství v AACSB International jako teprve třetí vzdělávací instituce v Japonsku. NUCB předložila Autoevaluační zprávu a v roce 2006 dosáhla akreditace svých bakalářských a postgraduálních programů.

NUCB Business School a AMBA

NUCB Business School je první obchodní škola v Japonsku akreditovaná Asociací MBA. Akreditace AMBA se vztahuje pouze na programy MBA a EMBA NUCB Business School v japonštině; vzhledem k tomu, že AACSB International schvaluje vysokoškolské i postgraduální programy.

NUCB Business School a EQUIS

Dne 29. září 2021 získala NUCB Business School akreditaci European Quality Improvement System (EQUIS) od Evropské nadace pro rozvoj managementu (EFMD), jedné z největších mezinárodních organizací pro hodnocení kvality manažerského vzdělávání. Pouze vzdělávací a výzkumné instituce, které prokazují nejvyšší možnou kvalitu v učebních osnovách a výzkumných činnostech v rámci přísné kontroly panelem vážených odborných zkoušejících, se mohou stát jednou z mála stovek (nyní 197 obchodních škol po celém světě), které získaly akreditaci EQUIS.

NUCB Business School a Eduniversal

Eduniversal obsahuje hodnocení, které schválili děkani z univerzit a škol na seznamu 1000. NUCB byla vybrána jako jedna z nejlepších mezinárodně známých obchodních škol Vědeckým výborem společnosti Eduniversal.

Žebříčky

QS Global MBA 2024 Rankings má NUCB BS jako #1 program MBA na plný úvazek v Japonsku a #19 v Asii.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

Otázky