Keystone logo
National Tsing Hua University

National Tsing Hua University

National Tsing Hua University

Úvod

Národní univerzita Tsing Hua byla založena v Pekingu v roce 1911 jako "Tsing Hua Academy". V roce 1956, národní univerzita Tsing Hua byl obnoven na jeho současném místě v Hsinchu, Tchaj-wanu.

Od svého přemístění, NTHU vyvinula v komplexní výzkumné univerzity nabízí celou řadu studijních programů v oblasti vědy, technologie, inženýrství, humanitních, sociálních věd a managementu. NTHU souhlasně zařadí jako jeden z předních univerzit ve východní Asii, a je široce uznáván jako přední inkubátor pro budoucí vůdce. Naše vynikající absolventi upozornit na úspěch NTHU studentů, včetně Nobelovy ceny za fyziku Laureáti Dr. Cheng-Ning Yang a Dr. Tsung-Dao Lee, laureát Nobelovy ceny Dr. Chemistry Vítěz Yuan-Tseh Lee, a Wolf cena v matematice Dr.Shiing-Shen Chern.

Fakta a statika

FAKULTA

644 na plný úvazek členy fakulty a 298 Přídavné členy fakulty Student na fakultě poměr 18: 1

STUDENT zápisu: 12449 (od prvního semestru, 2014)

6,372 vysokoškoláci Absolventi 6,077 (4,168 studentů magisterských a 1909 sleduje doktorské tituly.

Nobelovy laureáty

3 Nobelovy laureáty Naše vynikající absolventi upozornit na úspěch NTHU studentů, jako Nobelovy ceny za fyziku laureátů, Dr. Cheng-Ning Yang a Dr. Tsung-Dao Lee, laureát Nobelovy ceny Dr. Chemistry Yuan-Tseh Lee, a Vlk Nobelovy ceny v matematice Dr. Shiing-Shen Chern ..

VÝZKUM

2379 vládou podporovaný projekt a 1.057 externě sponzorované projekty (projekty nahromaděné od roku 2011 do roku 2013) Celkový rozpočet: NT $ 5,561,304,68 (NT $ 5.5Billion)

CAMPUS

260 akrů 87 hlavní budovy 60% studentů bydlet na koleji.

7 Vysoké školy a 1 KOMISE

Věda strojírenství Elektrotechnika a informatika Humanitní a společenské vědy Life Science Jaderná věda Technologický management Komise všeobecného vzdělávání

Proč NTHU

Academic Excellence

NTHU je proslulý komplexní výzkumné univerzity v Tchaj-wanu.

World Class fakulta

NTHU má nejvyšší míru fakulty vítěznou národní akademické ocenění a jejich publikace jsou citovány nejčastěji ze všech vysokých škol v Tchaj-wanu.

Mezinárodních programů v angličtině

Mezinárodní MBA v řízení technologií Mezinárodní magisterský program v informačních systémů a aplikací Mezinárodní Ph.D. Program v biomedicínském inženýrství Mezinárodní Ph.D. Program v dekarbonizace energetiky

Global Partners

NTHU navázala strategické partnerství s více než 150 univerzitách po celém světě.

Stipendijní Příležitosti

NTHU poskytuje dostatek finančních asistenty na podporu studentů. Stipendií jsou udělovány na meritorní základ.

Strategická poloha

NTHU se nachází v Hsinchu City v severní Tchaj-wanu, hodinu jízdy na Taipei, a je obklopen světových národních laboratoří a průmyslu. Hsinchu je také označován jako Science City, high-tech uzlu a Silicon Valley v Tchaj-wanu.

Garantovaná Bydlení

Považujeme zkušenost života na akademické půdě je nedílnou součástí univerzitního života. Všichni zahraniční studenti budou mít zaručena bydlení na akademické půdě.

Aktuální Stav

Národní univerzita Tsing Hua se nachází ve městě Hsinchu, Tchaj-wanu, 72 kilometrů jižně od Taipei. Areál zahrnuje více než 105 hektarů (260 akrů) malebné zemi, do jedné řady s jezery a stromy. Areál pohodlí je nanejvýš, sousední výzkumné ústavy a univerzity, stejně jako: Industrial Technology Research Institute (Itri), Národní synchrotronové záření Research Center (NSSRC), Národní centrum pro High-Performance Computing (NCHC), potravinářský průmysl Výzkumný a vývojový ústav (FIRDI), Národní univerzita Chiao Tung (NCTU), Chung-Hua University (CHU), Národní Hsinchu Vzdělání University (NHEU), a Hsinchu Science-Based Industrial Park (HSIP). Hsinchu je přesně znám a přezdívaný jako "město vědy Tchaj-wanu".

NTHU má 7 vysokých škol, 17 oddělení a 18 nezávislých absolventů instituty: College of Science, inženýrství, jaderné vědy, humanitní a společenské vědy, Life Science, elektrotechniky a informatiky, a College of Technology Management. Komise pro všeobecné vzdělávání dohlíží všeobecně vzdělávacích osnov univerzity. NTHU zaměstnává přes 644 členů na plný úvazek fakulty. Více než 12,499 studentů, kolem 6372 vysokoškoláci, 4,168 magisterských kandidáti a 1909 pro doktorandy jako z údajů z prvního pololetí 2014. Poměr student-fakulta je 18: 1 a mužů k studentky je 2,1: 1.

NTHU zdůrazňuje interdisciplinární přístup. Kromě dodržování základních norem, vysokoškolák osnovy jsou navrženy tak, aby byla maximalizována flexibilita, stejně jako integraci. NTHU předčí osnovy normy, přesahovat kolegiátní a oborové hranice.

Stipendia

Místa

  • Hsinchu

    No. 101, Section 2, Kuang-Fu Road, R.O.C., 30013, Hsinchu

    Otázky