Keystone logo
© BIMM University
Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University

Úvod

Nottingham Trent University , založená v roce 1843, má dlouhou historii odemykání potenciálu, bourání bariér a skutečných změn v životech po celém světě.

S více než 40 000 studenty a zaměstnanci na pěti univerzitních pracovištích je Nottingham Trent University (NTU) jednou z největších a nejvlivnějších institucí vysokoškolského vzdělávání v zemi. Jsme univerzita, která se zavázala prosazovat smysluplné změny a získali jsme širokou škálu prestižních ocenění za náš výzkum, dynamiku a inovace.

Jsme hrdí na to, že jsme uznáváni jako univerzita, která otevírá svou náruč všem. Čtvrtina našich studentů pochází z domácností s kombinovaným příjmem 15 000 GBP nebo méně a byli jsme první univerzitou, která podepsala vládní závazek sociální mobility, čímž demonstrujeme svůj závazek zlepšit vyhlídky mladých lidí ze znevýhodněného prostředí.

Výuka
V NTU jsme odhodláni poskytovat stimulující a inkluzivní vzdělávací prostředí ve prospěch našich studentů, kolegů a komunit.

Výzkum
Pracujeme na pěti klíčových výzkumných tématech, která reagují na řadu výzev v podnikání, průmyslu, profesích a společnosti.

Podnik
Díky spolupráci s odborníky z celé NTU a také s našimi partnery a podporovateli pomáháme studentům, absolventům, zaměstnancům a členům naší komunity rozvíjet dovednosti, znalosti a sebevědomí, které potřebují, aby mohli jako podnikatelé prosperovat.

Výměna znalostí
Naší ambicí je být uznán jako síla dobra. Jsme nadšení z proměny životů prostřednictvím akademické a občanské angažovanosti a spolupracujeme s podniky a komunitami na řešení některých nejtěžších společenských výzev.

Toto je NTU. Tohle je předělaná univerzita.

Vytváříme univerzitu budoucnosti.

 • Univerzita, která zve, zahrnuje a naslouchá – kde si váží partnerství, sdílí znalosti a příležitosti jsou dostupné pro každého.
 • Univerzita, kde je učení přímo svázáno s potřebami průmyslu: kde každé ocenění a vyznamenání je potvrzením našich každodenních vzdělávacích standardů, hodnot a metod.
 • Univerzita, která narušuje status quo; která se odvažuje klást náročné otázky ve jménu vhledu a pokroku.
 • Univerzita, kde je výzkum aplikovaný a nikoli abstraktní – kde podporuje výuku, přináší smysluplné odpovědi a zlepšuje skutečný život v reálném čase.
 • Univerzita se silou a smyslem transformovat se, vytvářet lepší lidi a nejen lepší absolventy.

Univerzita budoucnosti je projekt současnosti, postavený na šesti základních principech. Zde je návod, jak tyto principy fungují na NTU.

Vlastnosti kampusu

Od našeho pulzujícího městského kampusu v rušném srdci Nottinghamu po idylický venkovský statek Brackenhurst, máme řadu univerzitních míst v Nottinghamu a okolních oblastech.

Neustále investujeme do našich pozemků, budovy a zařízení k vytvoření stimulujícího a inkluzivního vzdělávacího prostředí pro všechny, aby mohli zažít a užívat si.

City Campus
Od ohromující architektury po oceněnou studentskou unii, City Campus je bijícím srdcem NTU.

Clifton Život
a učení v Cliftonu? Zde je to, co potřebujete vědět o kampusu, který má skutečně svůj vlastní život.

Brackenhurst
Nachází se na místě 500 akrů polí, lesů a vody, náš areál Brackenhurst je opravdu úchvatný.

Confetti Nottingham
Objevte, co je v nabídce v našem kampusu Confetti Nottingham, který je jen co by kamenem dohodil od kulturních a zábavních hotspotů města, a kousek od městského kampusu NTU.

Confetti London Se
sídlem v módním Whitechapelu, Confetti má nyní vyhrazený domov v Londýně - jednom z globálních hlavních měst kreativního průmyslu, a světové centrum pro film, hudba, hraní, a nová média.

Mansfield Hub
Jeden z nejnovějších přírůstků do rodiny NTU, NTU v Mansfieldu nabízí vzrušující příležitosti pro lidi a podniky v Mansfieldu i mimo něj.

  Vízové požadavky

  Před zahájením cesty se budete muset ujistit, že máte správné imigrační povolení/vízum.

  Náš oceněný tým podpory studentů poskytuje vynikající rady a informace o imigračních záležitostech a rady, jak podat úspěšnou žádost o vízum.

  Doporučujeme vám, abyste se předem připravili na žádost o vízum a podali žádost, jakmile obdržíte CAS.

  O studentské vízum můžete požádat až šest měsíců před zahájením akademického studia.

  Vezměte prosím na vědomí, že váš CAS může stále uvádět tři měsíce, protože se jedná o nedávnou změnu, ale stále můžete použít svůj CAS k podání žádosti až šest měsíců před začátkem kurzu.

  Do Velké Británie můžete vstoupit až po vydání víza. Můžete přijet až 1 měsíc před datem zahájení kurzu (pro kurzy delší než šest měsíců). Nesmíte cestovat do Velké Británie před datem zahájení uvedeným na vízu, bez ohledu na to, kdy váš kurz začíná.

  Stipendia a financování

  Jsme rádi, že můžeme novým zahraničním a evropským studentům nabídnout řadu mezinárodních stipendií. V této sekci najdete také naše mezinárodní poplatky, spolu s radami při provádění mezinárodních plateb.

  Žebříčky

  • Jsme jednou z nejpopulárnějších britských univerzit
   , která se umístila na 3. místě pro počet přijatých nabídek, na základě údajů o přijetí 2022 UCAS
  • Moderní univerzita roku
   NTU je hrdá na to, že je The Times a The Sunday Times Modern University of the Year 2023.
  • University of the Year
   Whatuni Student Choice Awards 2023, což ukazuje náš závazek nabízet studentský zážitek jako žádný jiný.
  • 2. nejudržitelnější univerzita na světě
   2022 UI GreenMetric World University Rankings.

  Místa

  • Nottingham

   Shakespeare Street, 50, NG1 4FQ, Nottingham

   Otázky