Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
New Jersey City University

New Jersey City University

New Jersey City University

Úvod

New Jersey City University poskytuje rozmanité populaci studentů vynikající vzdělání.

Univerzita se zavázala ke zlepšení vzdělávacího, intelektuálního, kulturního, socioekonomického a fyzického prostředí okolního městského regionu i mimo něj. Byla založena v roce 1927 jako výcviková škola pro učitele a dnes NJCU patří mezi nejkomplexnější univerzity ve státě. Nachází se v Jersey City, New Jersey, jednom z nejrůznějších měst v zemi, jen pár minut od New Yorku, Vysoká škola umění a věd, vzdělání, profesionální studia a škola podnikání NJCU nabízejí 47 vysokoškolských studijních programů a 30 absolventů programy, včetně rozvíjejících se a interdisciplinárních oborů.

Studenti NJCU se účastní přísných zkušeností s aplikovaným učením, které zahrnují příležitosti ke studiu v zahraničí a stáže v kooperativním vzdělávání. NJCU provozuje dva další areály - NJCU School of Business na Harborside Plaza 2 ve finanční čtvrti Jersey City a NJCU v Brookdale ve Wall Township v Monmouth County. Kromě toho NJCU brzy otevře umístění kampusu ve Fort Monmouth v New Jersey.

143701_pexels-photo-1595391.jpeg
Fox / pexels

Proč NJCU?

Vstupte do učení, ukončení do služby

Vaše dědictví je naší vášní.

 • Nejlevnější instituce ve státě New Jersey
 • Nachází se v nejrozmanitějším městě v zemi a pár minut od největšího (New York City)
 • Top 10 "Nejlepší města pro nedávné vysokoškolské studium"
 • Malá třída, velká připojení
 • Náročné a renomované studijní programy
 • Živý život studentů

Prohlášení o poslání

New Jersey City University (NJCU) poskytuje rozmanitou populaci s vynikajícím vzděláním. Univerzita se zavázala ke zlepšení vzdělávacího, intelektuálního, kulturního, socioekonomického a fyzického prostředí okolního městského regionu i mimo něj.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg
Jopwell / pexels

Historie NJCU

Zatímco New Jersey City University během své historie rychle držela svých základních principů přístupu a excelence, v průběhu let rostla a vyvíjela se a stala se institucí velké příležitosti, kterou dnes nabízí.

Charter v roce 1927, nyní New Jersey City University byla otevřena v roce 1929 jako New Jersey State Normal School v Jersey City. To bylo přejmenováno New Jersey State Teachers College v Jersey City v roce 1935 a Jersey City State College v roce 1958 před přijetím dnešního stavu a názvu v roce 1998.

Stupně a disciplíny se vyvíjejí

NJCU začala svou historii jako jediná vysoká škola pro vzdělávání učitelů v zemi s tříletým programem. V jediné budově na 10 akrech podél tehdejšího Hudsonova bulváru učil 330 žen a jednoho muže, z nichž většina byli obyvateli okresu Hudson. V roce 1958 byla škola oprávněna udělit titul Bachelor of Arts a v následujícím roce byl přidán magisterský program v oboru vzdělávání. V roce 1962 se stala jednou z mála vysokých škol ve Spojených státech se speciální pedagogickou ukázkovou školou, když začala spravovat školu A. Harry Moora, s níž se oficiálně spojila v roce 1963. V roce 1968 vyvinula Jersey City State College liberální umělecký program.

V roce 1998 New Jersey Commission on Higher Education schválila žádost školy o status univerzity a změnu názvu na New Jersey City University a instituce byla restrukturalizována tak, aby zahrnovala:

 • Vysoká škola umění a věd, zasvěcená jako Vysoká škola umění a věd Williama J. Maxwella v roce 2006 na počest absolventa z roku 1958, emeritního prezidenta a významného profesora historie a vzdělávání
 • Vysoká škola pedagogická, věnovaná v roce 2007 jako Deborah Cannon Partridge Wolfe College of Education na počest absolventa z roku 1937, učitele, teologa a humanitáře
 • Vysoká škola profesionálních studií

Vylepšená prostředí

Od svého založení instituce, nyní známá jako NJCU, soustavně zvyšovala studentské zkušenosti přidáním nejmodernějších zařízení kampusu, včetně:

 • Jeho první kolej, Vodra Hall (1963)
 • Knihovna Forresta A. Irwina (1968), která byla v roce 2000 rededikována jako knihovna kongresmana Franka J. Guariniho
 • Studentská unie (1976), zasvěcená jako budova studentské unie Michaela B. Gilligana v roce 1985
 • Athletic and Fitness Center (1994), oddaný v roce 2005 jako John J. Moore Athletics and Fitness Center na počest absolventa 1956 a předsedy správní rady 1989-2005
 • Nová dvoupatrová budova vizuálního umění se sochařskou zahradou s dílem mezinárodně uznávané umělkyně Mayy Lin (2003)
 • Sál umění a věd George Karnoutsos navržený Michaelem Gravesem, pojmenovaný na počest absolventa z roku 1955 a profesor filozofie ve výslužbě, který univerzitě daroval 2,5 milionu dolarů (2006)

S každým krokem v jeho legendární historii se NJCU vyvinula ze školy pro obyvatele oblasti do školy, která vítá studenty z New Jersey a Spojených států a ze zemí po celém světě. Vzhledem k tomu, že komunita NJCU se bohatě rozrostla, mají také možnosti nastavení kromě kampusu, který nyní zahrnuje 27 budov nad 51,46 akrů.

V roce 2002 NJCU a Brookdale Community College ve Wall ve státě New Jersey zahájily „partnerství v oblasti komunitnosti“ s cílem nabídnout programy bakalářského a magisterského studia pro obyvatele ve střední a jižní části New Jersey a v roce 2007 NJCU otevřela své zařízení Harborside pro podnikání absolventů programy ve finanční čtvrti nábřeží Jersey City.

V září 2015 byla na Harbourside Plaza 2 přímo na nábřeží, v sousedství stanice PATH Exchange Place a pár kroků od stanice lehké železnice na Hudsonu, otevřena nejmodernější a na zakázku navržená budova NJCU School of Business. Ulice. Dvoupodlažní zařízení zahrnuje 18 výukových prostor, dvě datová vědecká centra, simulované obchodní centrum, hlediště, kanceláře, studijní oblasti, studentský salonek a velké nábřežní konferenční centrum s nádherným výhledem na Dolní Manhattan.

Zatímco komunita NJCU si cení naší sdílené historie, je to jen část našeho příběhu. Zveme vás k návštěvě a prožití naší pulzující atmosféry, prozkoumání mnoha vynikajících akademických programů, setkání s našimi vynikajícími lidmi. Jsme hrdí na naši historii, ale ještě více jsme nadšení z toho, co přinese budoucnost. Doufáme, že se k nám přidáte v následujících kapitolách.

141895_pexels-photo-1438072.jpeg

Buďte v centru všeho v Jersey City

Downtown Jersey City

Downtown Jersey City je domovem prosperující finanční čtvrti „Wall Street West“ a místa nové obchodní školy NJCU o rozloze 70 000 metrů čtverečních v Harborside. Centrum města nabízí nekonečné možnosti stáží a pracovních míst a je plné galerií, divadel, restaurací a maloobchodních prodejen.

Objevte skryté poklady

Jako druhé největší město státu má Jersey City co nabídnout: rušné městské ulice, komunitní čtvrti, akr zeleně a historické památky. Na NJCU chápeme, že nové prostředí a požadavky vysokoškolského života mohou být někdy ohromující. Jsme hrdí na to, že sdílíme poklady města a snažíme se, aby se každý student cítil doma ve svém domě daleko od domova.

Globální město

S jednou z nejrůznějších populací v zemi je Jersey City skutečně celosvětovou tapisérií bohatou na dědictví. Jeho sousedství jsou domovem komunit národů italského, kubánského, filipínského, polského, židovského, indického, irského, portorikánského, dominikánského, afrického, arabského a asijského původu. Toto kulturní a etnické bohatství dělá z Jersey City tak vzrušující místo pro život, učení a růst.

Přístup do NYC

Pohodlně se nachází jen pár minut od New Yorku, NJCU nabízí studentům přístup do světového finančního kapitálu a všeho, co nabízí, včetně nejlepších vizuálních a scénických umění, renomovaných muzeí, sportovních a kulturních akcí a bezkonkurenčních pracovních příležitostí. Veřejná doprava je snadno dostupná z kampusu do centra New Yorku.

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Jersey City

  2039 John F. Kennedy Boulevard, 07305, Jersey City

Otázky