Keystone logo
Neuroscience Business School

Neuroscience Business School

Neuroscience Business School

Úvod

Neuroscience Business School, která sídlí v Barceloně ve Španělsku, nabízí MBA programy, magisterské tituly, tituly a dotované kurzy, online a/nebo prezenční, pro společnosti, a to jak ve španělštině, tak v angličtině.

Jsme první obchodní škola specializující se na obchodní programy s přispěním nových neurovědních technologií ve všech programech. Všechny naše programy zahrnují část Business Mindfulness, která pomáhá našim studentům zvýšit jejich produktivitu a kreativitu.

Připravujeme naše studenty, aby se přizpůsobili světovým změnám v obchodním ekosystému. Zajímalo by nás, proč musí být vzdělání stejné, když je změna v našem světě konstantní. I sektor školství vyžaduje změny! A Neuroscience Business School nabízí vzdělávání přizpůsobené skutečnému a současnému životu.

Neuroscience Business School je komunita, kde můžete:

 • Získejte vzdělání pro 21. století
 • Získejte maximální osobní, profesní a společenský potenciál
 • Spojte se s lidmi, kteří oceňují stejné věci jako vy
 • Získejte znalosti neurověd pro podnikatele a vůdce
 • Naučte se dělat efektivní rozhodnutí

Klíčové funkce komunity Neuroscience Business School :

 • Orientace na cíl
 • Vášeň
 • Inovace
 • Tvořivost
 • Empatie
 • Vedení lidí
 • Otevřená mysl
Specializujeme se na programy pro lídry a podnikatele 21. století

Rozdíl od Neuroscience Business School

Rozdíl mezi Neuroscience Business School a jinými obchodními školami spočívá v tom, že do obchodních programů přidáváme nové neurovědecké nástroje. Nabízíme aktuální a praktické vzdělávání.

Vize Neuroscience Business School

Účelem NBS je nabízet obchodní vzdělávání prostřednictvím pokročilých nástrojů a technik.

Neuroscience Business School Mise

Poskytněte studentům nejaktuálnější učení, aby mohli dosáhnout úspěšné profesionální praxe.

Zaměřujeme se na rozvoj osobních dovedností a profesních dovedností našich studentů.

Učíme naše studenty trénovat v praktikách zaměřených na podporu základních návyků, aby si mohli užívat optimální duševní a fyzické zdraví a mít odolnou sílu a energii potřebnou k akci.

Neuroscience Business School Vzdělání

Neuroscience Business School nabízí dva typy lekcí: tváří v tvář v Barceloně ve Španělsku a živě online. Ve všech našich kurzech máme perfektní kombinaci teorie a praxe. Třídy jsou velmi dynamické.

Neuroscience Business School vytvořila systém streamování tříd, díky kterému se naši studenti cítí, jako by byli na osobních hodinách. Online kurzy jsou velmi podobné offline kurzům, jediný rozdíl je v tom, že naši studenti nemusí cestovat.

Naše hodnoty

Personalizované vzdělávání pro každého studenta

Naši studenti se naučí nejen být optimálně analytickými, kreativními, inovativními a dynamickými v jednání, ale také jednat v rámci morálních hodnot všeobecně uznávaných jako dobré pro pokrok lidstva.

Inovace

Vzdělávací systém se velmi rychle mění, to, co jste se naučili před rokem, nemusí mít žádnou váhu, nebo může být dokonce zastaralé. Proto v NBS každý semestr přizpůsobujeme naše programy tak, aby naši studenti získali odpovídající vzdělání.

Flexibilita

Vytvořili jsme smíšený systém našich programů, který pomáhá našim studentům sdílet studium s jejich prací. I když jsme poměrně přísní na systém domácích úkolů a termínů, aby naši studenti dosáhli svých cílů.

Zaměstnání a stáže

Budoucí zaměstnání je cílem každého vzdělávání. NBS záleží na tom, aby všichni studenti byli profesně úspěšní, a děláme pro to maximum.

Od prvního dne výuky má každý student přístup do Job Bank. Neuroscience Business School vám pomůže:

 • přizpůsobte svůj životopis;
 • najděte si stáže během studia;
 • najít práci.

Známe potřeby trhu práce. Spolupracujeme s mnoha společnostmi, abychom našim studentům pomohli získat tu nejlepší práci.

Spolupracujeme také s Michael Page, Page Personal a Club Marketing Barcelona. To pomáhá našim studentům získat praxi a práci. Všichni studenti a absolventi (celkem Neuroscience Business School mohou využívat služby Job Bank.

Nabízíme:

 • Aktuální programy přizpůsobené potřebám trhu.
 • Mistrovské kurzy o tom, jak získat práci.
 • Přímý kontakt s mezinárodními společnostmi a doporučení.
 • Služba práce a stáže.
 • Doučovací sezení.

I když musíme zdůraznit, že profesní úspěch závisí také na studentovi: jeho dovednostech, přístupu a touze získat práci.

Akreditace

Neuroscience Business School programy jsou akreditovány SWISS School of Business Research , která je akreditována společností Eduqua, stejně jako UCAM, státem uznávanou univerzitou ve Španělsku. Eduqua je první certifikát kvality ve Švýcarsku pro veřejná a soukromá vzdělávací centra.

Přijímací řízení

Proces aplikace:

Fáze 1 – Online přihláška

Chcete-li odeslat online přihlášku: připojte požadované dokumenty, přihlaste se k videopohovoru a zaplaťte registrační poplatek 30 EUR.

Seznam dokumentů:

 • Pas nebo ID
 • CV (v angličtině nebo španělštině)
 • Nejnovější akademický přepis
 • Motivační dopis

Fáze 2 – Videorozhovor

Délka 30 min - 60 min. Není nutná žádná příprava.

Fáze 3 - Výsledek žádosti

Po dvou nebo třech pracovních dnech, po obdržení výsledků testu, obdržíte e-mail s informací, zda jste či nejste způsobilí. V případě kladné odpovědi budete mít 15 pracovních dnů na provedení platby za rezervaci místa.

Fáze 4 – Rezervace místa

Po přijetí do programu musíte zaplatit odpovídající registrační poplatek. Platbu můžete provést bankovním převodem.

Platbu musíte provést do posledního termínu termínu uvedeného v přijímacím e-mailu. Po registraci se již zaplacená částka nevrací.

V případě zamítnutí víza nezaviněného NBS se částka zrušená z důvodu rezervace místa nevrací.

Fáze 5 – Konečná platba

Musíte provést celou platbu. Platbu můžete provést bankovním převodem.

Existují dva způsoby platby:

 • Zvýhodněná jednorázová platba. Co je třeba udělat 10 dní před prvním dnem nástupu na magisterské studium
 • Platba na splátky. Musí to být provedeno v prvních 5 dnech každého měsíce. V tomto ohledu nás musíte upozornit, pokud dáváte přednost platbě ve splátkách, před prvním dnem zahájení masteru a poskytnout nám odpovídající dokument

Vízové požadavky

Poskytujeme všem našim studentům možnost získat studentské vízum , pokud je to nutné pro on-campus a hybridní programy.

Postup je jednoduchý:

 1. Požádejte o požadovaný program v NBS.
 2. Poté, co obdržíte akceptační dopis a zaplatíte registrační poplatek, zašleme vám originály dokumentů, které naše škola vyžaduje k získání studentského víza.
 3. Dále musíte připravit a předložit své dokumenty španělskému velvyslanectví nebo generálnímu konzulátu ve vaší zemi. Seznam dokumentů se může lišit v závislosti na zemi. Poraďte se s ambasádou, abyste znali požadavky.
 4. Když obdržíte rozhodnutí a pas, budete mít přidělené vízum s platností 90 dnů.

Ohlasy studentů

Místa

 • Barcelona

  Passeig de Gracia, 21, 08001, Barcelona

Otázky