Keystone logo
National Chengchi University Mezinárodní MBA
National Chengchi University

Mezinárodní MBA

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Celkový poplatek

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mezinárodní MBA

NCCU Mezinárodní MBA je první plně akreditována anglicky učil Master of Business Administration obchodní program nabízené národními Chengchi University College of Commerce. Jsme první program, na Tchaj-wanu nabízí plně akreditované Masters of Business Administration kompletně v angličtině.

Nabízíme veškeré kurzu výuku v angličtině se zvláštním zaměřením na asijsko-tichomořské oblasti obchodní dynamiky a porozumění mezi kulturami. Polovina studentů a fakulty jsou místní občané Tchaj-wanu, a druhá polovina je z představuje různorodou směs lidí z více než 35 zemích na 5 kontinentech.


IMBA studenti jsou povinni absolvovat minimálně 42 kreditů, aby absolvent. Na plný úvazek studenti mohou normálně splnit všechny požadavky na ukončení studia v 1,5 roku, zatímco na částečný úvazek studenti nyní flexibilitu rozšířit své studium na maximálně 5 let.

Požadavky


Způsobilí žadatelé musejí mít následující kvalifikaci:


1. Dokončení nebo ekvivalent čtyřletého bakalářského titulu z akreditované vysoké škole nebo vysoké škole.

2. Minimální dva roky na plný úvazek post-bakalářské praxe (s účinností na 2013 vstoupil uchazeče).

3. Uspokojivé předchozí akademický úspěch.


Žadatelé jsou povinni předložit následující aplikační dokumenty:


1. Vyplněné formuláře žádosti

2. Eseje

3. Tři doporučení Letters

4. Oficiální přepisy z každé vysoké školy / univerzity se zúčastnili

5. kopie diplomu

6. Fotokopie TOEFL / IELTS skóre a jiné doklady o znalosti anglického jazyka

7. GMAT skóre se v současné době nevyžaduje, ale přednost

Poplatek za 8. Aplikace

Balíček 9. Finanční pomoc (je-li k dispozici)

10. Důkaz o platební schopnosti (pro Mezinárodní žadatelé pouze)

11. Důkaz o státní příslušnosti (pro Mezinárodní žadatelé pouze)

IMBA Výhody

Indikátor (IMBA) Program Mezinárodní MBA nabízí National Chengchi univerzity (NCCU) je přední anglicky učil MBA program na Tchaj-wanu. Program má dvojí akreditace AACSB a EQUIS a klade důraz na pěstování elitních profesionálů z celého světa, do budoucích obchodních lídrů v mezinárodním prostředí. S pokračující růst asijských rozvíjejících se ekonomik a rozšiřování podniků v ​​globálním měřítku, NCCU IMBA nabízí ideální místo pro mezinárodní kandidáti se dozvědět o asijských ekonomik a tchajwanští kandidáty, aby prospěch z mezinárodního vzdělání bez cestování do zahraničí.Global View s asijskými perspektivě


Unikátní design IMBA osnov si klade za cíl vybavit studenty s prazákladní znalostí obchodu a pákový efekt na to, aby poskytnout studentům globální pohled, stejně jako asijské perspektivy světových nejnovějších obchodních trendů. Studenti mají možnost se specializací na finance, International Business, řízení v Asii, nebo marketing. Zatímco všechny kurzy zachytit mezinárodní rozhled podniků a jak se uplatňuje v asijském kontextu, některé kurzy soustředit především na postupů v rámci Asie.Různorodý studentský sbor a World Class fakulta


Program IMBA poskytuje optimální mezinárodní a multikulturní prostředí pro výuku tím, že udržuje rovnováhu v počtu tchajwanských občanů a zahraničních studentů přijatých do programu. Mezinárodní Studenti představují pestrou směs profesionálů z více než 35 zemích na 5 kontinentech. To je doplněno pokyny, které dostávají z fakulty základny složená z akademiků a odborníků v oboru na Tchaj-wanu a z celého světa.Teorie a praxe


Program je navržen tak, aby smysluplné rovnováhu mezi teoretické a praktické učení. Většina kurzů použít metodu případové studie, která umožňuje účastníkům dozvědět se tím, že dělá a učí ostatní. Speciálně navržené třídy, jako je praktická podnikatelského projektu, rovněž poskytnout studentům příležitost, aby se zapojili s reálného světa obchodní problém rozhodování a praxe psaní obchodních případů.Pevné vazby s podnikatelskou sférou


C NCCU má silné vazby s průmyslem a vládou na Tchaj-wanu, a má různé výzkumy pro spolupráci napříč širokou škálou iniciativ. Studenti jsou uvedeny dostatek příležitostí k interakci s reálný svět podnikatelů, kteří jsou vyzváni k výuce kurzů na základě jejich odborných disciplín a prostřednictvím mnoha seminářů pořádaných během každého akademického roku programu.Prime Umístění


Program IMBA se nachází v okrese Wenshan Taipei, hlavním městě Tchaj-wanu a srdce nadějné finančního, obchodního a technologického rozbočovač Asii. Kromě toho, že dobře známý pro své IT infrastruktury a výrobní zdatnosti, Tchaj-wan je kritizovaný být katalyzátorem v budoucím vývoji a pokroku v Asii. Krása našeho IMBA programu je, že jsme přímo v polovině tohoto kvetoucí pokroku.

Školné

Vzhledem k tomu, kvalitní vzdělání je k nezaplacení tvůrci programu IMBA získaly štědrou pomoc od našich sponzorů nabídnout účinný program, který je cenově srovnatelná s jakoukoli jinou, ale za zlomek nákladů.

Program vyžaduje minimálně 42 úvěrového dokončení hoursfor. Odhadované náklady na dokončení programu za dva roky je uveden níže.

  • Poplatky za studium: NT $ 369,600
  • Různé poplatky: NT $ 80.000
  • Knihy: NT $ 40.000
  • Životní náklady: NT $ 360.000
  • Ostatní náklady: NT $ 60.000
  • CELKEM: NT $ 909,6 tisíce (Přibližně US $ prostory o rozloze 26.000)


* Školné se vypočítávají na základě NT $ 8.800 za úvěr.
To se může změnit.

Stipendia

MOE Taiwan stipendium - za předpokladu, Ministerstvo Tchaj-wanu školství, která poskytuje studentům NTD40,000 za semestr pro placení poplatků, včetně akademické úvěru za poplatek (cca US $ 1334).. Kromě toho každý příjemce obdrží existenční cenu až 20.000 $ (cca. US $ 667) za měsíc.

MOE Taiwan stipendium - za předpokladu, Ministerstvo Tchaj-wanu školství, která poskytuje studentům NTD40,000 za semestr pro placení poplatků, včetně akademické úvěru za poplatek (cca US $ 1334).. Kromě toho každý příjemce obdrží existenční cenu až 20.000 $ (cca. US $ 667) za měsíc.

Program IMBA dostává štědré dotace od známých společností na Tchaj-wanu, z nichž mnohé následně nabízejí stipendia pro oprávněné místní a mezinárodní žadatelů přes IMBA stipendia. Jedná se o zásluhách založené na stipendia nabízejí výuku vzdání se až do NT $ 200,000 ročně. Žadatelé musejí vyplnit a předložit žádosti o stipendium spolu s formuláři žádosti, aby přijímací být považován za IMBA stipendium.Místní uchazeči


Místní žadatelé o azyl, kteří potřebují pomoc, se mohou ucházet o stipendium IMBA.Mezinárodní žadatelé


Mezinárodní žadatelé, kteří potřebují finanční pomoc, mohou požádat o externí stipendií udělovaných buď tchajwanské vlády nebo fondu, Tchaj-wanu mezinárodní spolupráci a rozvoj.Taiwan Stipendium

ICDF stipendium - poskytnuté Mezinárodním fondem na Tchaj-wanu spolupráci a rozvoj, která uděluje stipendium žadatelům posílení vztahů mezi Tchaj-wanem a spojeneckých, přátelských národů.

MOE Taiwan Scholarship - MOE Taiwan stipendium - za předpokladu, Ministerstvo Tchaj-wanu školství, která poskytuje studentům NTD40,000 za semestr pro placení poplatků, včetně akademických úvěrového poplatek (cca US $ 1334).. Kromě toho každý příjemce obdrží existenční cenu až 20.000 $ (cca. US $ 667) za měsíc.

MOFA Taiwan stipendium - za předpokladu, Ministerstvo Tchaj-wanu zahraničních věcí, která poskytuje studentům NT 30.000 dolarů měsíčně (cca US $ 1,000.).

O Škole

Otázky

Podobné kurzy