Keystone logo
Nanyang Institute of Social Sciences Jinan University Singapur Čínský program MBA
Nanyang Institute of Social Sciences

Jinan University Singapur Čínský program MBA

Singapore, Singapur

24 Months

Čínština

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Studijní program Jinan University Singapore Master of Business Administration (MBA) (dále jen: Jinan University Singapore Chinese MBA) je výukový projekt Jinan University v Singapuru. Je organizován společně School of Management Jinan University a南洋社会科学学院.南洋社会科学学院.

Program v Singapuru rekrutuje studenty ze zámořských Číňanů, lidi z Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu a cizince, kteří jsou osvobozeni od přijímací zkoušky na podnikání. Program je vyučován v čínštině a neexistují žádné vstupní požadavky v angličtině, jako je IELTS nebo TOEFL.

Singapurský čínský MBA program Jinan University zapisuje studenty na jaře a na podzim, přičemž zápis je každoročně v březnu a září. Program rekrutuje studenty a vyučuje v Singapuru s 2letým akademickým systémem a učením při zaměstnání. Po ukončení studia bude udělen titul MBA Jinan University a diplom magistra. Akademické kvalifikace jsou certifikovány China Academic Information Network a akademické tituly jsou uznávány v Číně i v zámoří.

O Jinan University

Sto let stará slavná škola v Číně. Škola vznikla z Akademie Jinan založené vládou Čchingu v roce 1906 pro zahraniční čínské studenty z jihovýchodní Asie, kteří se vrátili studovat do zahraničí. Jednalo se o první zámořskou čínskou školu v Číně založenou vládou.

Nejvyšší vzdělávací instituce pro zámořské Číňany. Škola, která byla založena před 117 lety, vždy dodržovala vzdělávací politiku „čelit zámoří, čelit Hongkongu, Macau a Tchaj-wanu.“ Je to oblíbená univerzita preferovaná zámořskými Číňany pro další studium a je také institucí vyššího vzdělávání. v Číně s největším počtem zahraničních studentů.

Univerzita „Projekt 211“. V červnu 1996 se Jinan University stala národní klíčovou univerzitou pro 21. století.

„Dvojité prvotřídní“ výstavba vysokých škol a univerzit. V září 2017 byla škola vybrána jako národní „dvojitá prvotřídní“ stavební univerzita. V únoru 2022 byla škola vybrána do druhého kola národních stavebních univerzit „Double First Class“.

105 let historie rozvoje podnikání. Jinan University je jednou z prvních národních institucí vyššího vzdělávání v Číně, která zahájila obchodní vzdělávání. V roce 1918, když založil obchodní oddělení Jinan University, slavný pedagog pan Huang Yanpei jednou řekl: "Obchodní válka a průmyslová válka v dnešním světě nejsou nic jiného než akademické války." Od té doby nese Jinan University na svých bedrech společenskou odpovědnost za kultivaci manažerských elit a obchodních lídrů pro čínský svět.

Top 5 % prvotřídních disciplín v Číně. Podnikání bylo na Jinan University vždy silným tématem. V roce 1993 se škola stala první institucí, která v jižní Číně nabízela vzdělání MBA, a ujala se vedení při zavádění předního modelu obchodní výuky „tři-tři systémy“. V roce 2020 se disciplína obchodní administrativy Jinan University School of Management zařadila mezi 5 % nejlepších čínských měkkých vědeckých disciplín.

Autoritativní certifikace od špičkových mezinárodních obchodních škol. Jinan University School of Management prošla počáteční certifikací a recertifikací AMBA v letech 2011, 2013 a 2016 a v roce 2021 získala společnou certifikaci AMBA a BGA (zlatá medaile). V roce 2022 škola získá akreditaci AACSB. Tuto akreditaci prošlo pouze 5 % obchodních škol na světě.

Přijímací řízení

Osnovy

Akreditace

O Škole

Otázky