Keystone logo
Mahidol University International College Mba v obchodním modelování a vývoji
Mahidol University International College

Mba v obchodním modelování a vývoji

0 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Přibližné náklady na jednoho absolventa

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MBA v obchodním modelování a vývoji

FILOZOFIE

Absolventi MBA MUIC v oblasti obchodního modelování a vývoje jsou dobře vybaveni jak teoretickými, tak praktickými aspekty obchodního modelování a vývoje a strategickými aplikacemi v reálných podnikových situacích as nástroji nezbytnými k úspěchu a dokončení v dynamickém obchodním světě.

ODŮVODNĚNÍ

V dnešním stále rostoucím konkurenčním prostředí podnikatelé hledají nové kvality ve svých stávajících i nově najatých zaměstnancích. Lidé s vědeckými mysli, kteří jsou osobami s pokrokovým zamyšlením se silnou vizí do budoucna, jsou vyhledávané předními společnostmi. Nicméně profesionálové, kteří jsou schopni analyzovat obchodní data a vytvářet množství strategických strategických rozhodnutí, představují malé množství absolventů MBA. Aby mohl MUIC reagovat na rostoucí poptávku po celosvětovém podnikání, rozhodl se nabídnout MBA v oboru Business Modeling and Development, s cílem připravit profesionální absolventy, kteří jsou vybaveni silnými kvalitativními a kvantitativními obchodními analytickými dovednostmi.

Cíle

Vyrobit absolventy, kteří mají vlastnosti, znalosti a dovednosti:

 1. Mít znalosti týkající se teorií, principů a přístupů řízení podniku v celkovém obrazu a v oblasti modelování a rozvoje podnikání;
 2. Mít analytické, kvantitativní a rozhodovací dovednosti, které vedou k úspěšné kariéře v podnikatelském, vládním nebo soukromém sektoru;
 3. Dokáže vytvářet a prezentovat výsledky výzkumu o modelování a vývoji v obchodě správně a v souladu s etickými zásadami výzkumu;
 4. Mít dobře rozvinutou schopnost efektivně využívat angličtinu mimo Thajsko a / nebo v mezinárodním obchodním kontextu;
 5. Buďte zodpovědní a schopni pracovat s ostatními jak v roli vedoucího, tak následovníka;
 6. Mají etické a společensky zodpovědné myšlenky a schopnost zvolit nejmocnější etické jednání za citlivých okolností; a
 7. Mít schopnost používat informační technologie pro správnou komunikaci, vyhledávání a prezentaci;

Přijímací kritéria

 • Bakalářský titul v oboru
 • Potenciální studenti s minimálně 1 rokem praxe by měli mít bakalářský titul s GPA ve výši 2,50 a vyšší.
 • Potenciální studenti, kteří nemají žádnou praxi, by měli mít bakalářský titul s GPA 3,00 nebo vyšším.
 • TOEFL 550 (nebo ekvivalent), IELTS 6.0, nebo absolvovat anglický zkušební test
 • Projděte rozhovor, test anglického psaní a kvantitativní test.

Studenti, kteří absolvovali mezinárodní program, jsou osvobozeni od anglického zkušebního testu.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Pan Nutthaboon Pornratthanacharoen

E-mail: [email protected]

Volejte: +66818286209

MULTILINUÁLNÍ PŘEHLED - MUIC

Mezinárodní vysoká škola Mahidol University (MUIC), založená v roce 1986, byla prvním mezinárodním bakalářským studijním programem v Thajsku na veřejné universitě a jeho posláním bylo vyrábět obléhané absolventy, kteří jsou nejen obeznámeni se svými vybranými obory, ale také jsou schopni tyto poznatky využít prospěch lidstva.

MUIC udržuje silné zaměření na liberální umění a podporuje kulturu učení, která připravuje své studenty, aby se vyrovnaly s výzvami, že žijí a pracují v rozmanitém a globalizovaném světě. Více než 3 200 studentů vyučuje profesionální úplná a částečná fakulta, z čehož 60% jsou cizí státními příslušníky, s poměrem student-učitel 28: 1.

Akademický kalendář je založen na systému tří trimestrů, každý z nich probíhá po dobu 12 týdnů a krátké letní zasedání, ve kterém vysoká škola nabízí 19 vysokoškolských studijních programů v oblasti umění, vědy a administrativy, kromě 22 nezletilých, včetně čínských , Japonština, francouzština, němčina, španělština a thajština.

MUIC nabízí také dva postgraduální programy, Master of Business Administration v oblasti obchodního modelování a vývoje a Master of Management v mezinárodním managementu pohostinství, v jeho Graduate Center, s výhodnou polohou v srdci obchodní čtvrti Bangkoku.

V roce 2010 získala MUIC ocenění za nejlepší praxi za své výměnné programy od Thajského ministerstva školství jako uznání svého prosperujícího programu Studium v ​​zahraničí pro studenty zahraničních příchozích a zahraničních kandidátů. Vysoká škola má kromě neformálních dohod s více než 100 univerzitami a vzdělávacími agenturami po celém světě výměnné dohody s více než 75 partnerskými univerzitami ze Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Evropy, Asie a Oceánie. Mezinárodní studenti z více než 45 zemí tvoří 15 procent studentského orgánu školy.

MUIC dále zvýšil svůj regionální a mezinárodní profil prostřednictvím svého Programu speciálních projektů. Každoročně se více než 200 hostujících studentů účastní krátkodobých výměnných dohod, jako jsou formální výuka, konference, workshopy, exkurze a stáže.

Vzhledem k výzvám našeho nového světového řádu nemůže být kulaté vzdělání omezeno na učební prostředí. Studentská asociace MUIC a její družina klubů nabízejí řadu aktivit, ve kterých mohou studenti sledovat své osobní zájmy ve sportu, v bojových uměních, v cyklistice, v diskusi, v hudbě, umění, dobrovolnictví a případových studiích. jejich interpersonální komunikace, budování týmu a vedení. Studenti MUIC se účastní také národních, regionálních a mezinárodních konferencí, seminářů a soutěží, díky nimž mohou rozvíjet mezikulturní citlivost.

Thajské ministerstvo obchodu nedávno udělila společnost MUIC Thajský důvěryhodný značek, neboť je příkladem nejvyšších mezinárodních standardů ve vzdělávání. Toto ocenění je potvrzením závazku MUIC k akademické excelence a internacionalismu.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy