We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

Úvod

MODUL Univerzitní domovský areál je v Rakousku, země 23 vítězů Nobelovy ceny, z nichž všechny byly vzdělávány v rakouských školách nebo na univerzitách. Rakousko je známé jako mezinárodní měřítko kvality a zlatý standard pro ekonomy, hudebníky, skladatele, hoteliery a opravdu - vědce v ekonomii a podnikání a výzkum a vývoj udržitelnosti.

Značka MODUL představuje více než 100 let excelence ve vzdělávání. Společnost MODUL byla založena v roce 1908 a je odbornou školou s nejdelší tradicí v oblasti cestovního ruchu a pohostinství po celém světě. Od roku 2007 nabízí společnost MODUL University Vienna v oblasti mezinárodního managementu, nových mediálních technologií, veřejné správy, udržitelného rozvoje a řízení cestovního ruchu a pohostinství špičkové vzdělání (BBA, BSc, MSc, MBA a doktorské studijní programy).

MODUL Univerzita Vídeň je obecně považována za přední mezinárodní soukromou univerzitu v Rakousku a je vlastněna Vídeňskou obchodní a průmyslovou komorou, největším poskytovatelem soukromého vzdělávání v Rakousku. Univerzitní kampus se nachází na Kahlenbergu, malebném kopci s nádherným výhledem na hlavního města Rakouska.

V září 2016 a po téměř stoletém dědickém odkazu v rakouském vzdělání našlo MODULovo vzdělání nový domov v Dubaji v SAE - s inaugurace MODUL University Dubai 10. října 2016.

MODUL University Dubai , dceřiná společnost společnosti Dubai Investments, oznámila, že její hlavní pobočka v Rakousku - MODUL univerzita Vídeň byla nedávno zařazena mezi 25 nejvýznamnějších univerzit na světě pro největší počet citovaných publikovaných výzkumů, což posiluje vynikající kvalitu svého výzkumu schopností a odborných znalostí.

Na podzim 2016 MODUL University Dubaj otevřel svůj areál jako první a jediná rakouská univerzita na Blízkém východě. Umístěna v srdci Dubaje, kampus nabízí bakalářské programy v oboru Mezinárodní management a cestovní ruch a pohostinství, program Master of Science v udržitelném rozvoji , Řízení a politiky, stejně jako programy MBA s hlavními možnostmi v oblasti cestovního ruchu

Společnost MODUL University Dubai založená společností Dubai Investments PJSC a DACH Advisory, nabízí MODUL University Dubai studium 360 stupňů v oblasti obchodu, cestovního ruchu, pohostinství, udržitelnosti, veřejné správy a nových mediálních technologií, podnikání, vedení a inovace, kurzy.

Místa

  • Dubai

    4th Floor, One JLT, Dubai, , Dubai

Otázky