Keystone logo
MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

Úvod

MODUL Univerzitní domovský areál je v Rakousku, země 23 vítězů Nobelovy ceny, z nichž všechny byly vzdělávány v rakouských školách nebo na univerzitách. Rakousko je známé jako mezinárodní měřítko kvality a zlatý standard pro ekonomy, hudebníky, skladatele, hoteliery a opravdu - vědce v ekonomii a podnikání a výzkum a vývoj udržitelnosti.

Značka MODUL představuje více než 100 let excelence ve vzdělávání. Společnost MODUL byla založena v roce 1908 a je odbornou školou s nejdelší tradicí v oblasti cestovního ruchu a pohostinství po celém světě. Od roku 2007 nabízí společnost MODUL University Vienna v oblasti mezinárodního managementu, nových mediálních technologií, veřejné správy, udržitelného rozvoje a řízení cestovního ruchu a pohostinství špičkové vzdělání (BBA, BSc, MSc, MBA a doktorské studijní programy).

MODUL Univerzita Vídeň je obecně považována za přední mezinárodní soukromou univerzitu v Rakousku a je vlastněna Vídeňskou obchodní a průmyslovou komorou, největším poskytovatelem soukromého vzdělávání v Rakousku. Univerzitní kampus se nachází na Kahlenbergu, malebném kopci s nádherným výhledem na hlavního města Rakouska.

V září 2016 a po téměř stoletém dědickém odkazu v rakouském vzdělání našlo MODULovo vzdělání nový domov v Dubaji v SAE - s inaugurace MODUL University Dubai 10. října 2016.

MODUL University Dubai , dceřiná společnost společnosti Dubai Investments, oznámila, že její hlavní pobočka v Rakousku - MODUL univerzita Vídeň byla nedávno zařazena mezi 25 nejvýznamnějších univerzit na světě pro největší počet citovaných publikovaných výzkumů, což posiluje vynikající kvalitu svého výzkumu schopností a odborných znalostí.

Na podzim 2016 MODUL University Dubaj otevřel svůj areál jako první a jediná rakouská univerzita na Blízkém východě. Umístěna v srdci Dubaje, kampus nabízí bakalářské programy v oboru Mezinárodní management a cestovní ruch a pohostinství, program Master of Science v udržitelném rozvoji , Řízení a politiky, stejně jako programy MBA s hlavními možnostmi v oblasti cestovního ruchu

Společnost MODUL University Dubai založená společností Dubai Investments PJSC a DACH Advisory, nabízí MODUL University Dubai studium 360 stupňů v oblasti obchodu, cestovního ruchu, pohostinství, udržitelnosti, veřejné správy a nových mediálních technologií, podnikání, vedení a inovace, kurzy.

Místa

  • Dubai

    4th Floor, One JLT, Dubai, , Dubai

Otázky