Keystone logo
Marbella International University Centre MBA Masters in Business Administration
Marbella International University Centre

MBA Masters in Business Administration

Marbella, Španělsko

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 24 000 / per year

Na kampusu

Úvod

MBA byl navržen tak, aby podporoval váš kariérní postup, připravil vás na úspěšné vykonávání manažerských rolí nebo na budování vlastního podnikání. Budete studovat s kohortou zkušených profesionálů z různých průmyslových odvětví, budovat svou síť a poskytovat vám přehled o osvědčených postupech.

V důsledku toho budete prozkoumávat problémy, které mají významný dopad v rámci organizací tím, že budete pracovat s ostatními a budete stavět jak na osobních individuálních zkušenostech, tak na porovnávání a kontrastu se zkušenostmi členů kohorty. Budete provádět projekty a úkoly navržené tak, aby vám pomohly kritizovat a aplikovat teorie, nástroje a techniky, které se naučíte, oceněné University of West London.

Velká část učení se rozvíjí prostřednictvím zakládání komunit pro spolupráci účastníků programu a lektorů a vy se stanete součástí této komunity učení. Vaše porozumění se rozvíjí kolem klíčových dovedností, procesů a praktik podnikání, vedení a managementu. Řešení skutečných problémů jsou navrhována, diskutována a analyzována v rámci učící se komunity s podporou tutorů a spolužáků.

Budete rozvíjet kritické porozumění problémům souvisejícím s podnikáním a managementem, v soukromém i veřejném sektoru, což zvýší vaši schopnost maximalizovat individuální a organizační potenciál. MBA spojuje relevantní současnou akademickou teorii a výzkum s praktickým pochopením činností v rámci organizací. To bude vyvinuto tak, že vám umožní sdílet znalosti, spojovat je s teoriemi vytvořenými z relevantního výzkumu a učit se praktickými aplikacemi.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky