Keystone logo
© Marbella International University Centre
Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Marbella International University Centre

Úvod

Vítejte v Marbella International University Center (MIUC). Jsme tu, abychom vám dali to, co potřebujete, abyste uspěli ve zvolené profesi. Kolem toho jsou navrženy naše výukové kurzy a zařízení. Marbella International University Center (MIUC) je globální akademická instituce poskytující nový druh vzdělávacích zkušeností založených na osnovách orientovaných na kariéru a jedinečném životním prostředí.

Univerzitní centrum klade důraz na propojení vysoce kvalitního vzdělávání a průmyslu v moderním světě a pyšní se dynamickými pregraduálními a postgraduálními programy, které kombinují moderní přístup k výuce se silným důrazem na podpůrné služby pro studenty.

Proč studovat na MIUC?

Náš akademický partner, University of West London (UWL), ověřuje tituly MIUC na pregraduální a postgraduální úrovni.

UWL je hodnocen jako:

  • Národní studentský průzkum číslo 1 London University (nespecialista) 2023
  • Nejlepší moderní londýnská univerzita (nespecializovaná) v Complete University Guide 2025.
  • Mezi 30 % nejlepších univerzit po celé zemi v The Guardian University Guide 2024.
  • Univerzita roku za studentské zkušenosti a Univerzita roku za kvalitu výuky v The Times a Sunday Times Good University Guide 2023.
  • UWL je zařazena mezi 100 nejlepších univerzit ve Spojeném království za celkovou kvalitu našeho výzkumu a téměř 80 % našeho výzkumu je hodnoceno jako světová špička (4) nebo mezinárodně vynikající (3) v nejnovějším vládním rámci výzkumu Excellence Framework (REF) hodnocení.

V MIUC vám kombinace našeho partnerství s UWL, naší mezinárodní komunity a našich inovativních výukových metod pomůže žít, učit se a prozkoumávat během studia, abyste získali titul ve Spojeném království.

Místa

  • Marbella

    Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n, Finca el Pinillo, 29601, Marbella

Otázky