Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Missouri State University College of Business Administration

Missouri State University College of Business Administration

Missouri State University College of Business Administration

Úvod

College of Business Administration (COBA) na Missouri State University je jedním z největších obchodních programů v regionu Středozápad. Vysoká škola zahrnuje čtyři oddělení (počítačové informační systémy, finance a obecný obchod, management a marketing) a školu účetnictví v obchodní jednotce, stejně jako dvě samostatně akreditovaná oddělení (módní a interiérový design a stavební a technologický management), které jsou mimo tu jednotku. Obchodní jednotka připravuje více než 4000 vysokoškoláků a 600 postgraduálních studentů pro široké spektrum obchodních a souvisejících profesí. COBA, spolu s School of Accountancy, je držitelem prestižní plné akreditace od Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) na vysokoškolské i postgraduální úrovni. Tato akreditace a velký počet vysoce kvalitních absolventů přitahuje zaměstnavatele z celého Středozápadu, aby každoročně nabírali na částečný úvazek (stáže a kooperativní vzdělávání) a na plný úvazek. S více než 100 firmami, které se účastní tří kariérních dnů akademie a přicházejí do Glass Hall na pohovory na akademické půdě, mají studenti COBA vynikající kariérní příležitosti.

Navzdory tomu, že je jedním z největších obchodních programů na Středozápadě, COBA nabízí individuální pozornost prostřednictvím 118 fakult, Business Advising Center a specializovaného Career Center. Tato velká, rozmanitá a vysoce kvalifikovaná fakulta, z nichž mnozí získali ocenění za výuku a výzkum a mají praktické obchodní zkušenosti, umožňuje společnosti COBA nabízet širokou škálu oborů spolu se specializovanými možnostmi a kurzy, přičemž třídy zůstávají malé. Od orientace až po závěrečnou kontrolu studia jsou studenti vedeni jedním ze specializovaných akademických poradců akademie. A když přijde čas najít stáž, příležitost ke kooperativnímu vzdělávání nebo pozici na plný úvazek, zaměstnanci Kariérního centra jsou připraveni pomoci.

S více než 11 různými tituly bakalářských věd v rámci obchodní jednotky (akreditované nabídky AACSB zahrnují účetnictví, počítačové informační systémy, správu služeb informačních technologií, finance, všeobecné podnikání, řízení rizik a pojištění, management zábavy, podnikání, management, logistiku a řízení dodavatelského řetězce a marketing) a tolik specializovaných možností, že je snadné pochopit, proč se tolik studentů, kteří to myslí vážně se zahájením kariéry v podnikání a souvisejících oblastech, obrací na COBA.

Mimo obchodní jednotku je nabízeno 6 dalších titulů bakalářských věd, které zahrnují módní merchandising a design, interiérový design, rodinné a spotřebitelské vědy (programy ministerstva pro rodinu a spotřebitelské vědy BD Ed. jsou akreditovány ministerstvem základního a středního vzdělávání v Missouri ( DESE) a National Council for Accreditation of Teacher Education (NCATE)), Construction Management, Facility Management a Technology Management (program stavebního managementu ministerstva je akreditován Americkou radou pro stavební vzdělávání (ACCE)). Pro pracující profesionály nabízí pět postgraduálních programů COBA - Master of Business Administration (MBA), Master of Accountancy (MAcc), Master of Science v počítačových informačních systémech (MS CIS), Master of Science v projektovém managementu a Master of Health Administration příležitost. získat základy ve svém oboru nebo změnit profesní dráhu.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Springfield

    College of Business Administration David D. Glass Hall, Missouri State University 901 S. National Avenue , 65804-0095, Springfield

    Otázky