Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Midland University

Midland University

Midland University

Úvod

Midland University založená v roce 1883, je vysoká škola svobodných umění, která poskytuje relevantní příležitosti ve více než 30 akademických oblastech, čtyři postgraduální programy a řadu profesionálních studijních programů studentům jak v lokalitách Fremont, tak Omaha. Midland, který byl nedávno uznán Kronikou vysokoškolského vzdělávání jako 9. nejrychleji rostoucí soukromá nezisková bakalářská instituce v zemi, zaujímá moderní přístup k výuce svobodných umění. Náš inovativní přístup při práci z tržiště poskytuje studentům příslušné dovednosti, aby mohli ve světě vést účelně.

Studenti Midland University získávají osobní pozornost od svých poradců a praktické zkušenosti ve svém oboru, nemluvě o výhodách v práci a umístění absolventů. Midland podporuje dokonalost prostřednictvím více než 30 velkých a předprofesionálních programů a má pověst lídra v oblasti vzdělávání, obchodu, ošetřovatelství a lékařských věd a v oblasti lidského výkonu.

Midland 4-Year Graduation Guarantee zaručuje, že studenti splňující základní požadavky absolvují do čtyř let. Pokud nevystudujete náš čtyřletý plán, zaplatíme vám 100% výuky, dokud tak neučiníte. Jak to děláme V našem inovativním Centru pro čtyřletou záruku studia máme celý tým profesionálních poradců, kteří vám pomohou uspět.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Fremont

    North Clarkson Street,900, 68025, Fremont

    Otázky