Keystone logo
MIBM Global

MIBM Global

MIBM Global

Úvod

MIBM je již několik let nesporným výrazným lídrem v kurzech online managementu po celé Indii a předává kvalitní vzdělání a splňuje mezinárodní standardy.

My v MIBM máme seznam kvalitních programů nabízejících MBA a Fast Track programy , které jsou nejvhodnější pro studenty a profesionály, aby formovali svou kariéru podle současných globálních trendů. Věříme v dokonalost vzdělávání, která je předávána tak, aby naši studenti byli před konkurencí. Naším posláním je posílit současnou postavu jednotlivce pro něj, aby dosáhl svých cílů s dokonalostí.

MIBM nabízí různé online MBA programy, které jsou zvyklé na neustále se měnící tržní prostředí. Programy jsou nejvhodnější pro studenty& pracující profesionály, kteří chápou jejich časová omezení. Kurzy byly navrženy a vyvinuty předními odborníky na vzdělávání z celého světa. Naši pedagogové navrhli nejlepší metodologii a vzorce vzdělávání, aby vytvořili přední profesionály v oboru. Naše vzdělávací fakulta je hodnocena jako nejlepší průmysl v poskytování online vzdělávání.

Vlastnosti kampusu

    Místa

    • Antananarivo

      Antananarivo, Madagaskar

      Otázky