Keystone logo
Alliance Manchester Business School - South America Centre

Alliance Manchester Business School - South America Centre

Alliance Manchester Business School - South America Centre

Úvod

Manchester Business School byla založena v roce 1965 a je jedním z britských prvních obchodních škol. V roce 2015 jsme oslavili 50. výročí.

Stali jsme se největší obchodní a vedení školy ve Velké Británii v roce 2004, kdy jsme se spojila s The Victoria University of Manchester School of účetnictví a financí, UMIST School of Management a programu na výzkum v oblasti vědy a technologie.

Jsme full-service obchodní škola, poskytující vzdělání všechna průmyslová odvětví vysokoškolákům, doktorandů a vedoucích pracovníků po celém světě.

Originálního myšlení Použita je jádrem toho, co děláme - odbočka teorii do praxe napříč všemi naší činnosti, a to prostřednictvím našich programů, poradenství a výzkumu.

My informovat, inspirovat a spolupracovat s podnikatelskou sférou prostřednictvím našich zásnubních aktivity korporátního a pracujeme na podporu komunit prostřednictvím našeho programu společenské odpovědnosti.

Žebříček a akreditace

Alliance Manchester Business School i nadále dostává řadu žebříčku a akreditací od četných zadávacích desek - a to nejen ve Velké Británii, ale z celého světa.

Žebříček

V roce 2016 Financial Times průzkum řadí naši 7. MBA ve Velké Británii, 14. v Evropě a 38. ve světě. Podle FT, může MBA studenti očekávat, že 96% z platu zvýšit tři roky po dokončení studia. Aliance MBS je také kladen na 12. místo na světě kariérního postupu. Jsme zařadil na 6. místě na světě, mimo USA, které provozují titulní Forbes. Ratingové použití Forbes návratnost investic (ROI) jako jeho hlavní měřítko, v kombinaci s informací získaných od společnosti Alliance MBS "Globální absolventů komunity. Jsme zařadil 2. místo ve Velké Británii pro výzkum sílu, a čtvrtý na hloubku a šíři výzkumu (REF 2014). Bloomberg Business Week zařadil Aliance MBS na 19. na světě a 9. v průzkumu absolventů.

Akreditace

Aliance MBS je součástí malého a vybrané skupiny institucí po celém světě, který je akreditován všechny tři hlavní orgány - AACSB International, AMBA a EQUIS.

Umístění

Všude tam, kde se nacházíte, naše znalosti není nikdy daleko. Jsme jediný britský obchod škola s přítomností v šesti světových středisek. Všechny naše center mají silné vazby s místní podnikatelskou komunitou, a máme také celosvětovou síť více než 50.000 absolventů, které jsou rozloženy přes 169 zemí.

Místa

  • São Paulo

    Av. das Nações Unidas 12495 - Brooklin (FGV Berrini) 04578000, São Paulo, Brasil, , São Paulo

    • Manchester

      Alliance Manchester Business School Booth Street East , M13 9SS, Manchester

    Otázky