Keystone logo
Prince Mohammad Bin Salman College

Prince Mohammad Bin Salman College

Prince Mohammad Bin Salman College

Úvod

MBSC si klade za cíl vyvinout novou generaci transformativní vůdců, kteří si myslí kreativně a jednat odvážně. Království potřebuje více pracovních tvůrci a ne jen pracovní spotřebitelů. MBSC je navržen tak, aby zaplnit tuto prázdnotu tím, že vytvoří podnikatele všeho druhu (EAK®).

Prince Mohammad Bin Salman College (MBSC) obchodu a podnikání je nový soukromý, vysoká škola pro muže i ženy. Bylo stanoveno na základě mezinárodního partnerství mezi Emaar Hospodářská City, Babson Global (zcela vlastněnou dceřinou společností Babson College, USA), Lockheed Martin pod záštitou Hospodářské offsetový program v Království Saudské Arábie a nadace Misk.

MBSC

MBSC bude obsahovat Babson College jedinečný přístup ke vzdělávání v oblasti podnikání, který se nespoléhá na pasivně posloucháte učebně, ale bude zaměřen na hands-on zkušenostní učení, které je praktické a pragmatické. Osnovy používá sadu signatur zážitkových kurzů, které budou požadovat, aby studenti uplatnit své učení na skutečné světové problémy, nebo začít nové společenské či podnikatelských aktivit. Tento typ projektová výuka bude doplněna o síť mentorů a poradci. Rozvoj jednotlivců bude pokračovat mimo třídu prostřednictvím záměrně vytvořené sadou spolupráce vzdělávacích zkušeností, které posílí a budování podnikatelských vůdčí schopnosti studentů. MBSC bude mít kulturu, která odráží to nejlepší z akademických tradic ve všech prvotřídních vysokých škol, jejichž charakteristickými znaky budou zahrnovat respektování různých hledisek, profesionalita, integrity a konstantní závazek k dokonalosti a to jak dovnitř a ven ze třídy.

MBSC bude poskytovat prvotřídní vzdělání, které splňuje mezinárodní standardy z tady v Saúdské Arábii.

MBSC provedl globální vyhledávání najímat fakulty, kteří jsou oba talentovaní učitelé a významní vědci. Všechny založení fakulty byli vyškoleni na Babson College. Zakládající fakulty bude doplněn skupinou význačný hostující fakulty z Babson a dalších prvotřídních vysokých škol a univerzit. MBSC se zavazuje k dodržování globálních standardů kvality podle následujících standardů jak místní (NCAA) a globální akreditaci orgánů, jako jsou NEASC a AACSB. Babson College bude i nadále poskytovat pomoc a podporu MBSC pro příštích deset let ve své cestě k dokonalosti.

NAŠE VIZE

Chcete-li být jednou z největších instituce vyššího vzdělání, které bude odemknout podnikatelského potenciálu v Saúdské Arábii vytvářet pracovní místa budoucnosti a přispívají k znalostní ekonomiky Saúdské Arábie. Toho je dosaženo tím, že se elitní, mezinárodně akreditované instituce, která nově definuje vzdělání v Saúdské Arábii a regionu. Bude se jednat o bydlení, vzdělávání laboratoř, která vytváří a spouští novou generaci transformačních vůdců.

NAŠE MISE

Posláním akademie je vzdělávat podnikatelské vůdce, kteří dokážou rozpoznat a tvar příležitosti. Absolventi vysoké školy budou schopny produkovat hospodářskou a sociální hodnotu bez ohledu na jejich práci - jako zaměstnanci ve velkých nebo malých podniků; jako vedoucí státní správy, sociální, nebo dobročinnými subjekty; jak zakladatelé nových podniků; nebo jako vedoucí rodinných-vlastněné a provozované podniky.

MBSC

CAMPUS & VYBAVENÍ

Areál byl navržen HDR Inc. jeden ze světových 100 největších design firmy vytvořit prostředí, které podporuje dodávku unikátní osnov Babson Global, má prostor pro ko-mimoškolních aktivit a odráží závazek MBSC vůči kultuře dokonalosti. Společně doufáme, inspirovat kreativitu a spolupráci a pomoci studentům dosáhnout svého plného potenciálu.

Místa

  • Jeddah

    7082-BayLaSun-Juman St. Unit No. 1 King Abdullah Economic City 23964-2522 Kingdom of Saudi Arabia, , Jeddah

Otázky