We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Master Education International - Dubai / Sharjah

Master Education International - Dubai / Sharjah

Master Education International - Dubai / Sharjah

Úvod

114820_DubaiMBAGraduationCeremonyPic1.JPG

Od roku 1995, International Education International sloužil svým přidruženým a sdruženým institutům na Blízkém východě, v Indii, na Dálném východě a v jejich studentské komunitě jako celku, a to poskytováním vysokých škol ve Spojeném království, USA a Indii. Jejími stěžejními programy jsou MBA a BBA. MEI je partnerem tří britských zadavatelů; QUALIFI, BTEC Edexcel a NCC vzdělání a prominentní univerzity jako University of Bolton, City Vision University USA a Banasthali University (uvedené a doporučené ministerstvem školství, SAE). MEI je také off-campus kancelář pro výzkum-založený program vést k Ph.D

MASTER poskytuje kvalitní vysokoškolské vzdělání s dostupností ve Spojených arabských emirátech.

Master Education International poskytuje vzdělávání v oblasti managementu již 24 let, kdy má své doručovací střediska v Dubaji, Sharjah a Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech, se sídlem v Indii a jejími společníky v KSA a Singapuru. V pátek a / nebo v sobotu se věnujeme zejména potřebám profesionálů pracujících na základě kontaktních interaktivních tříd. Kredity získané na jiných univerzitách jsou přenosné, což vám umožňuje zahájit vysokoškolské vzdělání.

114823_DubaiGraduationCeremonyPic2.JPG
114825_DubaiGraduationCeremonyPic3.JPG

Osvědčení

"Masters mi poskytl možnosti různých uznávaných univerzit pro programy MBA, které poskytují in-hloubkové znalosti pro konkurenceschopnost v tomto globalizovaném světě. Program MBA poskytl okamžitou hodnotu zvýšením mé strategické povědomí. Nepochybuji o tom, že Masters byl absolutně nejlepší volba pro mě a byla by pro většinu lidí. “
- Amin Kazi, výkonný ředitel a GM Emirates Wet Wipes FZCO (RMB)

"Byl jsem s Masters od července 2011, jsem udělal svůj titul BBA v marketingu. Jsem svědkem úžasné a vysoce kvalifikované fakulty. V současné době jsem dokončení svého MBA v oboru Marketing. Jsem rád, že jsem s Masters." - Ala'aeddin MJ Tumalih, Senior Associate, ACSS (Arab Bank Plc)

"Vždy jsem se zajímal o MBA-HR a staral jsem se o to, jak zvládnout studium v práci, protože jsem po práci vyžadoval dostatek koučování a kurzů. Řešením bylo Master Education International. MEI mi pomohl profesionálně se zlepšit

114826_DubaiGraduationCeremonyPic4.jpg

Naše cíle

Poskytovat specifické a vysoce kvalitní vzdělání při přípravě na profesní pozice v dnešním rychle se rozvíjejícím světě, kde je pro pokrok zásadní význam a kvalita.

Poskytovat příležitost ke vzdělání pro klienty, kteří se již zabývají podnikáním, což jim umožňuje plnit své kariérní cíle tím, že zvyšují jejich dovednostní základnu bez přerušení svého povolání nebo ohrožují kvalitu vzdělání.

Využít tam, kde je to nutné, tradiční postupy, moderní techniky a technologii, které mají co nejvíce výhodu při poskytování, aby se zlepšilo a obohatilo dosažení našich vzdělávacích a kariérních cílů.

Zůstat v souladu s inovacemi a vyvíjet nové metody a technologie pro poskytování vzdělání a komponentů, jakož i administrativní aspekty institutu.

Pro obyvatele SAE: DUBAI / SHARJAH - pátek ráno (09:00 - 12:30)
ABU DHABI - sobota odpoledne (14.00 - 17.30 hod.)

Místa

  • Dubai

    Master Education International P.O Box: 117149 Dubai, UAE

  • Sharjah

    Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates

    Otázky