We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Marist College - School of Management

Marist College - School of Management

Marist College - School of Management

Úvod

Marist College, uznány za vynikající US News & World Report, čas a "The Princeton Review," a tím "Barron nejlepší kupuje v College školství," je známý pro své vedoucí postavení v používání technologií pro zlepšení výuky a učení proces ,

Společnost byla založena v roce 1929, Marist je 210-akr kampus s výhledem na řeku Hudson v samém srdci historického Hudson Valley, na půli cesty mezi New York City a Albany, kapitál státu.

To, co začalo jako škola pro výcvik budoucích Maristů Brothers vyvinul do jednoho z předních vysokých škol umění a věd v národě. Marist je ekumenický charakter a odráží ideály zakladatele Maristů Brothers, St. Marcellin Champagnat: závazek k dokonalosti ve vzdělávání, v honbě za vyššími lidských hodnot, a oddanost k zásadě služby.

Marist je věnován na pomoc studentům rozvíjet intelekt a charakter potřebné pro osvícené, etických, a produktivního života v globální komunity 21. století.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Poughkeepsie

    Marist College, 3399 North Road

    Otázky