Keystone logo

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

A logo

Úvod

University of Manchester byla ranou osvojitelkou nadnárodního vzdělávání a nyní má v této oblasti 25 let zkušeností. V průběhu let jsme navázali silná globální partnerství s podniky a významnými vzdělávacími partnery a založili jsme 6 globálních center na 4 kontinentech: Manchester, Dubaj, Hongkong, São Paulo, Šanghaj a Singapur.

Naše tradice úspěchu v učení a výzkumu sahá více než 180 let, zahrnuje narození moderního počítače, rozdělení atomu a základní principy moderní ekonomiky. Mnoho dalších světem měnících se inovací má své kořeny zde, na University of Manchester. Na druhém místě ve Velké Británii v oblasti „Research Power“ v rámci Research Excellence Framework 2014 si užíváme celosvětové renomé pro náš průkopnický výzkum, který zvyšuje náš problémový přístup k vysokoškolskému vzdělávání.

Singapur, jihovýchodní Asie

100% dceřiná společnost University of Manchester, Southeast Asia Centre, se etablovala v Singapuru od roku 1992 a provozuje flexibilní globální MBA pro profesionály z různého kulturního a profesionálního prostředí. Nyní podporuje téměř 300 studentů a absolvovala více než 1600 studentů v jihovýchodní Asii a Oceánii.

Naši mezinárodní akademici cestují po světě do našich 6 globálních center. Mnoho našich akademiků je vybaveno znalostmi z oboru a rozsáhlými vazbami na veřejnost, soukromý sektor, včetně organizací třetího sektoru po celém světě. Vedou debatu, ovlivňují názor a politiku a vedou změny.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

80 Robinson Road # 13-02 Singapore 068898

Registrační číslo CPE: 201022477R
Období: 28. září 2020 až 27. září 2024

Místa

  • 80 Robinson Road #13-02, 068898, Singapore

Otázky