Keystone logo
© krakenimages
Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Management Development Centre International (MDCI)

Úvod

MDCI - minulost, současnost a budoucnost

MDCI přizpůsobuje, připravuje a rozvíjí programy pro změnu paradigmatu, což je nová vlna ve vzdělávání a školení v podnikání a managementu. Programy nového formátu jsou dodávány levně, rychle a mezinárodně akreditovaným způsobem.

Od roku 1993 britská firma MDCI nadále koordinuje rozvoj mezinárodního managementu a studijní programy podporující kariérní profesionály v Arabském zálivu, za vynikající výsledky je oceněna cenou Queen's Award for Export in Education.

Ze svého regionálního centra v Bahrajnu a z ústředí ve Velké Británii poskytuje MDCI hladký a cílený studijní zážitek, který generuje pulzující kohortní komunitu a absolventy. Přístupnost a podpora jsou upřednostňovány - kromě studijních a výzkumných materiálů dostává každý student automatický přístup k Microsoft Teams for Education a Office 365 a přímou komunikaci s fakultou a týmem.

Program MBA v nadnárodním vedení podporuje vůdce zítřka při jejich přizpůsobování se výzvám vedení v postpandemickém světě.

Pečlivě připravené kreativní osnovy poskytují přední britští akademici, kteří jsou recenzováni a aktualizováni, aby vyhověli měnícímu se světu. MDCI je nyní připraveno agilní a profesionální cestou k další generaci programů do GCC, Evropy a globálně.

142203_pexels-photo-3761520.jpeg

Portfolio

univerzitní titul

 • V návaznosti na program nadace online studijní programy v oboru podnikání a financí, matematiky, věd a inženýrství, práva a sociálních věd - včetně personalizované služby umisťování
 • MBA (CMI / YSJ)
 • Dobití MBA (TBA) (z pedagogické kvalifikace nebo CMI Transitional Leadership)
 • MSc (TBA)
 • DBA (TBA)
 • Postup DBA z doplňování MBA
 • Dobití BSc (Lincoln)

Příprava na univerzitu

 • Program nadace - poskytnutí odkazu ze střední školy na západní standardy a požadavky univerzity
 • V návaznosti na nadační program online studijní programy v hlavních předmětech - včetně personalizované služby umisťování
 • Program připravenosti na doktorské studium - 2/3 měsíce online podrobná příprava na doktorát nebo DBA, včetně přípravy nabídky a personalizované služby umístění

Rozvoj managementu

 • Dobití MBA pro
 • Mini MBA
 • Program ředitelů Exec a Non-Exec
 • Digitální marketing (DM Inst)

New Era Management Thinking

 • Appli - Pozitivní psychologie a programy blahobytu - vedoucí k MBA
 • Strategic Heartistry - "Strategic Heartistry je alternativou ke strategickému plánování. Jde o to být rozhodně člověkem v digitálně propojeném světě. Vyzývá nebojácné vůdce, aby promluvili, než promluví, aby spojili srdce, hlavy a ruce s plány."

Bezprecedentní doba vyžaduje nové myšlení

MDCI a CMC přepsaly příručku.

Již více než třicet let nově definuje způsob Management Development Centre International (MDCI) vzdělávání na Středním východě a v Africe Management Development Centre International (MDCI) . Nyní naše zaměření na umožnění transformačních lídrů vyústilo v novou Pathway k dosažení MBA akreditované ve Velké Británii.

Lester Massingham, vedený generálním ředitelem CMC, přinášíme MBA nové generace vedoucím představitelům nové generace v Perském zálivu. Začít dokončit za pouhých 12 měsíců, s finanční investicí pouhých 12 000 USD.

Všichni máme historii. Zde je krátký pohled na naše

 • Více než 5 000 absolventů.
 • Práce ve spolupráci s předními britskými fakultami, vysokými školami a univerzitami.
 • Získal královnu cenu za export ve vzdělávání.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg
Scott Graham / unsplash

Dějiny

Na počátku 90. let

MDCI si vybrala Bahrajn jako svůj regionální uzel, který bude sloužit pro vzdělávání vůdčích profesionálů a vůdců Arábie ve všech sektorech.

1993

MDCI zahajuje první MBA program dálkového studia v regionu s britskou Hull University, ze základen v Dubaji a Bahrajnu.

1995

Společnost MDCI byla schválena jako první poskytovatel MBA pro Saúdskou Aramco a dodává první MBA na místě v Ománském sultanátu s britskou Lincoln University.

1997

MDCI je oceněna královnou cenou za export ve vzdělávání.

1998

MDCI zahajuje první doktorát v oboru Business Administration v regionu na místě v GCC s University of Hull a Lincoln.

2000

MDCI poskytuje první magisterský titul z bezpečnostních studií v GCC na britské University of Reading.

Brzy 2000s

MDCI zahajuje v Bahrajnu ve spolupráci s ministerstvem práce a sociálních věcí program rozvoje pokročilého managementu. Mezitím po konzultaci s britským vojenským atašé doručil program Hull MBA sultánovi ománských ozbrojených sil v rámci offsetového programu Al Yamamah.

2006

MDCI jmenoval regionální agenty pro Jihoafrickou univerzitu.

2015

MDCI poskytuje doktorát v oboru Business Administration (DBA) na místě v Bahrajnu a Ománu na univerzitě Liverpool John Moores University.

2020

MBA nové generace bude spuštěn online, spuštěn během globálního uzamčení CoVid-19.

Unleashing Leadership Prowess, více než 5000krát od roku 1993

Absolventi

V Bahrajnu od roku 1993 MDCI uvádí na trh, podporuje a spravuje dodávky rozvoje managementu, postgraduální a postgraduální programy managementu od uznávaných akademických institucí včetně předních univerzit ve Velké Británii, jako jsou Hull, Reading a Lincoln, na více než 5 000 kariérní profesionálové.

Nový gen

Mnohostranné myšlení inspirovalo design a načasování MBA nové generace. Pro začátek je rok 2020 bezprecedentním rokem vyžadujícím nové učení. Certifikát CMC v transformačním vedení s titulem od York St John vstoupí, aby na tuto otázku odpověděl na mnoha úrovních. A máme představu, že naši Alumni budou připraveni navrhnout to svým rodinným příslušníkům, přátelům a týmu „příští generace“.

Vůdci

Pouhé čtyři roky od uskutečnění programů rozvoje managementu, postgraduálních a postgraduálních programů získala MDCI v roce 1997 Cenu královny za export ve vzdělávání, čímž uznala vedoucí úlohu britské firmy na Středním východě a v Africe. Rychle vpřed více než dvě desetiletí a programů MDCI se zúčastnili vedoucí na různých úrovních v různých sektorech, včetně ministerských, C-Suite, stejně jako podnikatelé přitahující mega akvizice, fúze a seznamy.

142204_pexels-photo-3771089.jpeg

Konečně MBA, který je dosažitelný, akreditovaný, přístupný a cenově dostupný

Proč utratit alespoň dvakrát tolik času a peněz na výdělek MBA, když můžete dosáhnout 12 let kvalifikace akreditované britské univerzity za méně než 12 000 USD?

Kvantové skokové změny, k nimž došlo v posledních měsících, povzbudily náš tým k nalezení nového řešení MBA. V této bezprecedentní situaci jsme získali perfektní program pro odvážné kariérní profesionály Arábie hledající nové vůdčí schopnosti.

Výsledkem je MBA nové generace.

Vaše studium je ukončeno za rok, nevyžaduje vysokoškolské vzdělání a je vyučováno britskou fakultou v Perském zálivu a / nebo žije online, což dále snižuje náklady.

Proč zvolit MDCI?

Nevěříme v překážky úspěchu.

Toto je nejdostupnější MBA v regionu.

Není nutný titul.

 • Vaše zkušené obchodní zkušenosti by vás mohly dostat na palubu.
 • Vezměte si prvních šest měsíců a získejte profesionální certifikát v transformačním vedení.
 • Snižte náklady a cestování, účastněte se v Perském zálivu a / nebo vstupte do třídy, živě online.
 • Víkendové doručení, které se vejde kolem vaší práce a rodiny.

Naše láska k Arábii

Již více než třicet let MDCI pomáhá studentům na Středním východě a v Africe dosáhnout skutečného potenciálu a dosáhnout kariérních ambicí. Absolventi MDCI, kteří jsou držiteli ceny Queen's Export in Education, překonávají 5 000 absolventů - napříč předními organizacemi, jako jsou Batelco, Saudi Aramco, Al Marai, Gulf Air, Qatar Petroleum, RasGas, PDO a Omantel.

Místa

 • London

  The Old Coach House TS27 4SS, United Kingdom, TS27 4SS, London

  • Manama

   Manama, Bahrajn

   Otázky