Keystone logo
© BIMM University
Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Úvod

MSM-US1

Maastricht School of Management a University of Suffolk zahájily vzrušující spolupráce Executive MBA, v rámci které budou účastníci moci studovat v mezinárodních lokalitách, Maastricht (Nizozemsko), Ipswich (UK) s možností studovat v Bostonu (USA) vztahuje vízová povinnost.

Toto partnerství jedné z nejstarších obchodních škol v Nizozemsku a jeden z nejmladších univerzit ve Spojeném království vedla k vývoji unikátního MBA, který kombinuje solidní obchodní tradici a mezinárodní akreditaci podnikatelské energií a příležitostí. Program je dodáván výhradně v angličtině.

Pro více informací o této cestě-lámání nové Executive MBA viz článek o tom, že byl uveden v časopise Vzhledem k tomu, podnikání

Prohloubit a posílit akademické a vědecké vazby mezi Nizozemsku a ve Spojeném království vicekancléř Suffolk University, profesor Richard Lister přinesl návštěvu strojně odděleného masa na konci srpna 2016.

MSM a University of Suffolku v plánu dát dohromady zdroje, aby se vytvořila účinná nadnárodní vzdělávací partnerství v oblasti podnikového vzdělávání, se zaměřením na sociální a environmentální udržitelnosti a odpovědnosti, a to zejména v high-tech ekonomického prostředí, kde se celoživotní vzdělávání stává imperativem pro hospodářskou konkurenceschopnost. To bude zahrnovat partnerství nabídnout individuálně různé managementu a podnikání stupňů, krátké programy a firemních akcí. Healthcare Management je jednou z oblastí, zejména tam, kde budou tyto dvě instituce svazek svých sítí a odborných znalostí.

MSM-US32

Místa

  • Ipswich

    Ipswich, Spojené království

    Otázky