Keystone logo
Leeds Trinity University

Leeds Trinity University

Leeds Trinity University

Úvod

Pokud zvolíte Leeds Trinity University, Můžete si vybrat vysokou školu proslulý pro výuku dokonalosti, velmi zaměstnatelní absolventů a vysoké spokojenosti studentů. Zavázali jsme se nabízí personalizované studentů zážitek, v přátelské a podporující prostředí, které vám umožní prosperovat. Naše velikost znamená, že se známe z našich zahraničních studentů podle jména, který vám pomůže cítit jako doma od chvíle, kdy přijedete.

Už jsme neměli tu čest, ale setkání? My jsme Leeds Trinity University, Jeden z předních univerzit ve Velké Británii o spokojenosti studentů a zaměstnatelnosti. Byli jsme poskytuje vynikající, studenta-střed vyšší vzdělání za téměř 50 let. Najdete nás na krásném areálu, jen šest mil od centra města Leeds - jedné z nejlepších studentských měst ve Velké Británii.

Propagoval jsme zahrnutí odborných pracovních stáží s každým stupněm, což studentům skutečný náskok, když soupeří o své první postgraduální práci. Výsledky hovoří samy za sebe - 95% našich studentů jsou zaměstnáni, nebo v dalším studiu šest měsíců poté, co promoval, což nás staví do top 25% všech britských univerzit pro zaměstnatelnost.

Naši přednášející pracovníci mají rozsáhlé odborné zkušenosti ve svých oborech, a mnohé z nich jsou také aktivními vědci, což přispívá k Leeds Trinity"S rostoucí reputaci pro výzkum ex cellence. Jsme mohutně investuje do vývoje nové generace výzkumných pracovníků s širokou škálou plně financovaných doktorských stipendií každý rok. Jsme hrdí na to nabídnout individuální a inkluzivní Universi ty zkušenosti, které dává každý student podporu realizovat jejich potenciál. To je důvod, proč jsou naši studenti velice spokojeni (v souladu s Národní studentský průzkum), a oni všichni se shodují - jste opravdu název, není číslo, na Leeds Trinity University.

Jaký je rozdíl 50 let činí. Byla založena v roce 1966, jako dvou katolických pedagogických fakultách, Leeds Trinity University proměnila uznávaný univerzity renomovaného pro výuku excelence, spokojenosti studentů a zam loyability. Tato transformace byla vedena naší vize a hodnoty, které jsou v centru všeho, co děláme.

Vidění

Naší vizí je být proslulý pro rozvoj sociálně působivých, vysoce zaměstnatelní jednotlivce prostřednictvím průkopnické, výzkum-vedl učení a vyučování.

Hodnoty

Naše Val UES důstojnosti, úcta, sociální spravedlnost a rovnost jsou žil ven a jsou prokázané:

usilování o dokonalost ve všem, co děláme že je soucitný, uctivý a zahrnující komunity, která zahrnuje rozmanitost jednat čestně a transparentnosti povzbuzující dialog a spolupráce

Mise

Naším posláním je vedena naší katolické identity a víry nadace, nabízíme výjimečný vzdělávací zkušenost v rozmanité společnosti. Zavázali jsme se k podpoře důstojnosti, dodržování, sociální spravedlnosti a rovnosti, aby bylo dosaženo pozitivních sociálních a ekonomických dopadů.

Místa

  • Leeds

    Leeds Trinity University Brownberrie Lane

Otázky