Keystone logo
Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Luxembourg School Of Business

Úvod

Mezinárodní fakulta světové třídy

Naše fakulta se skládá z předních profesorů přidružených k institucím jako Harvard, Yale, Stanford, University of Chicago, University of Michigan, Duke University, New York University, London Business School, Cambridge, University of St. Gallen, Copenhagen Business School, Bocconi University , Záhřebská škola ekonomiky a managementu, Sciences Po, HEC Paříž a další.

Připravte se na výzvu

Na LSB , ať už se přihlásíte na program výkonného vzdělávání, MBA nebo Master in Management, buďte připraveni na vzrušující čas. Budete vystaveni obchodním situacím, kdy jsou vaše znalosti zpochybněny a jsou diskutována řešení po vybalení z krabice . Budete muset komunikovat a najít společnou řeč s učiteli, spolužáky a vedoucími z celého světa.

Inovativní metody výuky

Studium na LSB vám poskytuje přístup k různým kulturám, zkušenostem a způsobům myšlení. Prostřednictvím spolupráce získáte bohaté zkušenosti svých mezinárodních spolužáků, profesorů a vedoucích společností. Oceněná fakulta stojí v první linii inovativních výukových metod v podnikové administrativě . Naučte se přemýšlet a rozhodovat se jako lídr v oblasti případových studií a konzultačních projektů.

Aktivní znalosti

Učební plán je navržen tak, aby se z vás stal vůdce, který bude moci vidět, převzít kontrolu a rozvíjet nové příležitosti. Vaše zkušenost s LSB Master přináší více než jen akademické znalosti a praktické dovednosti. Naším cílem je poskytnout vám jedinečnou zkušenost - akademickou i jinou.

Vidění

Být globálně uznávanou vysoce kvalitní obchodní školou v srdci Evropy.

Mise

Posláním školy je poskytovat inspirativní a multikulturní vzdělávací prostředí pro vedoucí pracovníky z mezinárodních společností působících v Lucembursku i v celé Evropě a ve světě. Při dosahování svých vzdělávacích a akademických cílů škola využívá moderní metody výuky a výzkumu, podporuje kulturní a intelektuální rozmanitost. Škola spolupracuje s mezinárodní obchodní komunitou a připravuje obchodní vůdce na prosperitu ve složitém globálním obchodním světě.

Akreditace

Luxembourg School Of Business je akreditována lucemburským ministerstvem vysokého školství a výzkumu. Akreditace se vztahují na celou instituci a také na programy Master of Business Administration a Master in Management. Luxembourg School Of Business je také členem mezinárodních akreditátorů AACSB a je akreditována Erasmus.

Místa

  • Luxembourg City

    19, Rue Eugène Ruppert

Otázky